Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oh shitt

Na poprawe humoru !!! Facet z którym miałam się spotkać..

Polecane posty

Gość oh shitt

na pierwsza "randke" zaproponowal wybranie sie na festiwal kultury chrzescijanskiej !!!!!!! 😭 :P gdy spojrzalam w line-up i zobaczylam imprezy towarzyszace typu WYSTAWY – GRUZJA STARA JAK BIBLIA , ŚLADAMI PRAWOSŁAWNYCH CERKWI czy PRZEGLĄD FILMÓW MISYJNYCH to nie wiedzialam czy smiac sie czy plakac :D szkoda ze do imprezy nie dorzucil jeszcze jakiejs sztachetparty :o dodam ze ma 26 lat i raczej bym nie pomyslala ze ma takie fascynacje... :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_ada_mada
Jedyne co poprawiło mi humor to to, że jesteś niespotykaną idiotką szukającą cwela w bmw 316, który co zakręt będzie ci pchał łapy na majtki. Sama chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba sniezynka
wiem, pewnie wolałabys, zeby zabral cie do jakiejs pierwszej lepszej speluny i postawil zwietrzałe piwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh shitt
ahhhh ta wasza zalosna wyobraznia :D:D:D rozsmiesza mnie jeszcze bardziej heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
dokladnie...jak to czytalam to sie zastanawialm czy naprawde masz 26 lat czy 16...bo jakby mnie facet zaprosil na taką randke to bym była zadowolona ze po pierwsze jakas odmiana po kinach knajpach...oryginalne i moze byc ciekawe...wiec nie zasługujesz na tak fajnego faceta daj sobie spokoj i poszukaj na czacie dresa z bmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
idealna randka :D:D:D wspolna spowiedz jednoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada_ada_mada - z twoim zdaniem na temat autorki sie zgodze ale jest jeszcze druga strona medalu, mianowicie narzucenie komus miejsca spotkania o charakterze religijnym uwazam rowniez za wielce nie taktowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluj
moze on od razu slub chrzescijanski zorganizowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh shitt
wy moze byscie byly przeszczesliwe... ja nie jestem bo nie kreca mnie takie 'imprezy' :P a odmiana moze i faktycznie byloby to zwietrzale piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko, nie mam pojęcia, czym się tak jarasz. Trafiłaś na normalnego, porządnego faceta. Ale jak znam zycie, to pewnie jesteś wytapetowaną blacharą, która szuka pakera w Mercedesie, żeby woził jej dupę do barów i stawiał piwo. szczyt marzeń doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktowne sraktowne
w panstwie wyznaniowym wszystko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
ale On jej nie zaprosił do kosciola czy cerkwi tylko na wystawe a to róznica...to tak jakby sie czepiac ze ktos kogos zaprosil do knajpy w ktorej leci inan muzyka niz zainteresowana lubi...tez narzucanie...a pozatym jak widac kolezanka nie jest oburzona ze jej narzuca prawosławie (bo tego nie robi) tylko ze nie zaprosil jej na piwo. zmanierowana - przectaj jeszcze raz dokładnie gdzie ją zaprosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
no to mu odmów i niech sie facet nie marnuje...a Ty poszukaj dresa i bedziecie szczeliwi. jak tak czytam co piszesz to az zal... ze dzis dziewczyny takie puste są i niby juz w miare dorosle bo 26 lat to juz nie takie gowniarstwo powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się cieszyła, bo facet widać, że nie ma nasrane w głowie. I przede wszystkim nie wstydzi się tego, że może w to wierzy i tym się interesuje. Ale cóż, piwa tam nie dają, więc nie pasi panience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja sama sie nie dziwie ze duzo smiechu ci to dało... ja jakos nie mam faceta z bmw i jezdze na wiochoteki ale na pierwsza randke takie miejsce no znowu bez jaj .... byle co innego jak nie chial tego piwa mogl zaproponowac ... spacer wypad na kregle kino obojetne co ...no ale bez przesady nie kazdy ma misje powołania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_ada_mada
Masz rację brail, tyle, że akurat nie podejrzewam tego pustaka o to, że kwestia wyboru religii ją zblwersowała a raczej to, że nici z lansu w golfie 3 tej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze autorka jest tepa i znalazla sobie powod do hihow to jedno ale nie zmienia to faktu ze i reszta z was za przeproszeniem pieprzy glupoty. Bylybyscie zadowolone gdyby facet na pierwsza randke zaprosil was do Mosku czy zebranie Harikrisznowcow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czymże innym jak nie
kosciolem chrzescijanskim jest kosciol adwentystów dnia siodmego? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1964rocznik
A ja sie nie dziwię shit - jak na I randkę to wręcz idiotyzm poza tym nie kazdy jest wierzący i nide kazdego to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajka
Emilunka, chyba jednak nie znasz zycia. Swiat nie jest czarno-bialy. Nie dzieli sie na porzadne, skromne, praktykujace katoliczki z warkoczem i puste, zjarane na solce blachary, ktorym imponuje bmw. Autorka wysmiewa sie z chlopaka, ktory komu innemu byc moze bardzo by sie spodobal, ale jak ktos wyzej napisal - faktycznie glupio na pierwszej randce proponowac cos zwiazanego z religia, jesli nie ma sie pewnosci, czy dziewczyna nie jest np. ateistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
jak wam sie to wszytsko tak podoba to moze sie wspolnie pomodlimy za autorke zamiast ja krytykowac? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh shitt
brak hehe co Ty mozesz wiedziec czego ja od niego wymagalam ?? widze ze raczej to Ty jestes amatorka piwa, bo znow o tym :) po drugie podalam tylko przyklady co na tym festiwalu ma byc, a poza tym jakies eucharystie, spotkania z duchownymi, jakeis wspolne 'polaczenia' itp uwazam, ze taka propozycja nie byla stosowna, zwlaszcza ze nie znamy sie dlugo i wczeniej temat wiary nie byl poruszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niewierząca i ogólnie antyreligijna ;) ale gdyby facet zaprosił mnie w takie miejsce nie miałabym nic przeciwko (o ile nie jest zatwardziałym katolikiem a po prostu interesuje się religią i kulturą). na pewno lepsze to niż właśnie zwietrzałe piwo. mnie raz chłopak zaprosił na kawę, ale powiedział, że jak mam jakiś inny pomysł to on jest otwarty. no to wybrałam wystawę psów rasowych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
ale to jest wystawa...ludzie....to moze byc ciekawe zjdecia te sprawy...nikomu korona z głowy nie spade jak zobaczy cos poza własnym nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianoooo
Elo BaBy - oh shit. Trza być kąkretnym, mam golfa II, linke renczengo żem naciągnął może skoczymy do lasu narobić chałasu!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×