Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena-g

Fotograf

Polecane posty

Hej, W maja biorę ślub i szukam dobrego fotografa, więc bardzo proszę o pomoc - dziewczyny jeżeli możecie polecić kogoś kto naprawdę potrafi to robić to dajcie znać. Na ślubie nie będzie kamerzysty, więc tym bardziej fotograf musi się sprawdzić :) Pozdrawiam Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :) zapomnialam napisac, ze fotograf najlepiej z okolic Olsztyna (war-maz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, SZUKAM CHĘTNYCH PAR NA SESJE ZDJĘCIOWĄ, CHODZI O ZDJĘCIA ŚLUBNE:) OTO PRÓBKA MOICH PRAC:) http://karolinaimilosz.carbonmade.com/ MAM KILKA POMYSŁÓW, CHCIAŁABYM POSZERZYĆ PORTFOLIO O ZDJĘCIA ŚLUBNE. SZUKAM OSÓB Z POZNANIA I OKOLIC, ZAPEWNIAM WIZAŻ DO SESJI WSPÓŁPRACA NA ZASADZIE "POZOWANIE ZA ZDJĘCIA" TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA PAR KTÓRE WCZEŚNIEJ NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA SESJE ŚLUBNA, LUB CHCIAŁYBY PRZEŻYĆ JA JESZCZE RAZ :) SERDECZNIE ZAPRASZAM POD NR GG: 8884527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bierz na pewno
Polecic nie moge, ale moge Ci odradzic pania Magdalene Sulwińska. Zdjecia okropne, a podobna najlepsza, mpj album ze slubu lezy teraz w piwnicy i nawet nie moge go nikomu pokazac, a ta pani ma swoja strone internetowa, ale zdjecia, jak sie okazalo nie sa jej autorstwa.... Porazka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byfdthxj
super sa te zdjecia! bardzo chcialabym miec taka sesje slubna ale niestety moj facet nie jest zainteresowany slubem... ale zdjecia naprawde dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×