Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twoja przeszlosc

Jak sie czulas widzac po raz pierwszy twego exa z inna?

Polecane posty

Gość twoja przeszlosc

I jaki czas po rozstaniu zobaczylas ich razem?Co czulas? Te pytanie takze dotyczy mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisiisis
ja fatalnie ..bo to nie byl jeszcze moj ex:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok po rozstaniu
na focie na naszej klapie. czulam sie dziwnie... rok temu ze mną, teraz z nią... co to za facet. komu ja zaufalam???? to troche boli. ale juz mi przeszlo. pociesza mnie mysl, ze ten facet to dno i tak wiec zadnego dojrzalego zwiazku nie stworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaaaa18
niby wiadomo nie było sie juz razem ale nadal cos zawsze w sercu drgnie i zrobi sie przykro tak mniałam kiedys po rostaniu z chlopakiem ktorego kochałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm-hmmmmm
1.Fatalnie! 2.Potem poczulam sie lepiej - jak okazalo sie,ze mu przyprawila rogi! i rozwodzil sie w szybkim tempie! 3.A jak zobaczylam jego obecna malzonke (nr#2), to poplakalam sie ....ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superoooowo
to taka tandeciara , że jak na nią spojrzałam to sie mimowolnie uśmiechnęłam ...... z politowania heheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitttaa
Hmm-hmmmmm ---> ja jak zobaczylam ta z ktora jest moj obiekt tez mi sie smiac zachcialo:D a Tobie czemu bylo do smiechu? opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajka
Ja przyznaje szczerze - poczulam sie, jak gdyby ktos sprzedal mi fange w brzuch... Bylo to kilka miesiecy po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok po rozstaniu
moj byly byl brzydki. ja i tak bylam za ladna jak dla niego. teraz ma dziewczyne, ktora tez urodą nie grzeszy wiec w sumie pasują do siebie... ech to jest dziwne uczucie zobaczyc tego ktorego sie kochalo i wciaz troche kocha z jakąś inną. najlepiej po prostu nie zagladac wiecej na profile bylego na n-k i zapomniec o tym jak najszybciej. i na koniec cos na poprawe humoru: to wszystko przeminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisz i czuje sie zle 6dni temu byl zemna jeszcze bylismy razem 2 i pol roku a teraz na NK ma zdjecia z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm-hmmmmm
lolitttaa - no coz MATERIALISTA polecial na kase - mialby jej wiecej gdyby ja zatrudnil w jakims zamku, gdzie straszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja przeszlosc
dlatego ja usunelam konto na nk aby nie patrzec na jego zdjecia i boje sie ze kiedys na nich sie natkne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm-hmmmmm
P.S. dzis sie zastanawiam co tez ja w nim widzialam i po bylo tyle lez. W sumie zostawiajac mnie sprawil ,ze dzis jestem szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok po rozstaniu
mi tez sie troche niedobrze zrobilo i chcialo rzygac. potem jesc nie moglam jakis czas. i tez zaraz po tym usunelam konto na n-k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja przeszlosc
zmienilam tez numer komorki aby nie widziec przypadkowych zyczen na swieta od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodać nic ująć i tyle
zobaczyłam go z inną pół roku po rozstaniu i poczułam ulgę :O miał na moim punkcie obsesję, więc go rzuciłam :O minęły lata, on mieszka gdzieś w Niemczech a nadal szuka ze mną kontaktu i wypytuje o mnie naszych wspólnych znajomych :O czasem się boję on ma trójkę dzieci z dwóch związków, które mu się nie udały, ja mam świetnego męża, który cały czas czuwa, żeby ex dał mi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breee ja dzisz i czuje sie zle 6dni temu byl zemna jeszcze bylismy razem 2 i pol roku a teraz na NK ma zdjecia z inna to dlaczego ogladasz jego zdjecia na naszej klasie.....lubisz sie katowac emocjonalnie???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok po rozstaniu
a moze nie wiedziala, ze wstawil tam jakies nowe foty i zajrzala ot tak z ciekawosci, jak ja ;) niedzwiedziu a ty jak sie czujesz? co nowego u bylej wiesz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
starałam się ale ani łzy nie wycisnąłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satysfakcje, ze jestem ładniejsza i ambitniejsza od niej wiem, płytkie, ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok po rozstaniu a moze nie wiedziala, ze wstawil tam jakies nowe foty i zajrzala ot tak z ciekawosci, jak ja niedzwiedziu a ty jak sie czujesz? co nowego u bylej wiesz moze? nie wiem ? i nawet nie zastanawiam sie nad tym....na szczescie nie mam syndromu zaspakajania swojego ego fotami ex z naszej klasy:P:P:P..... niech zyje swoim zyciem i cieszy sie szczesciem z kims innym..... mam nowy profil ktory chetnie odwiedzam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslałam ze zemdleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
tydzien po rozstaniu widzialem moja byla na disco jak szla z innym za reke...dostalem korby i byla ciekawa akcja tydzien pozniej bylo to samo tylko ze tym razem szla z jeszcze innym...powtorka ...i sadze ze dopoki bede ja widzial z nowym typem bede go bil...nie umiem sie powstrzymac ...i przezwyciezac tych mysli ze byla moja a teraz lazi z innym...tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA ****** grzechu warta
Wczoraj widziałam hihihihi. Nic specjalnego.. ale i On sie strasznie zmienił... jakby sie postarzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×