Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkaaa

Miodowe lata

Polecane posty

Gość alinkaaa

Co myślicie o tym serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemaries daughter
smieszny, ale tylko ze starą alinką czyli agnieszką pilaszewską, potem żona żaka ją wygryzła w brzydki sposób - i niestety zabiła ten serial. wcale NIE śmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
yhm stara alinka byla the best zreszta nadal ten serial na polsacie leci:) lubie napady "karola" i wplatanie a dialog przygod norka z kanalow:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nawet podoba:))ale rzeczywiście odcinki z pierwszą Aliną są zar****te, ale ta druga też nie jest taka zła;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicze uszko
nio sa super ale tylko z "pierwsza" Ala. Najlepszy jes tekst "nie karoluj mi teraz!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam odcinki z agnieszką pilaszewką :) zona zaka tez nie byla najgorsza, ale nie zmienia sie aktora u szczytu popularnosci serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pateczka
Uwielbiam miodowe lata..chyba kazdy odcinek oglądałam:) Jaki jest wasz ulubiony tekst z ML? mój- Co tak gały w morde jeza wywalacie?normalna (c)hawira nie?...było to w odcnku: rodzina patologiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha to było dobre
w ogóle posatć Kurskiego jest super :D Mi sie podobał ten odcinek z reniferem,mam nadzieję,że puszczą go w swięta tak jak w tamtym roku :) Co do tego,że poprzednia Alina była lepsza,to zgadzam sie w całej rozciągłości.Żak próbuje naśladować jej sposób gry,ale wcale jej to nie wychodzi,w ogóle nie jest zabawna.Uwielbiam ten serial,kojarzy mi się z fajnymi czasami dzieciństwa :) Oglądam codziennie,czasem nawet trafiaja mi sie odcinki których nigdy nie oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pateczka
Tak, racja pani żak niesety nie podołała swojej roli... Tak, ten odcninek z Biegnie, biegnie renifer...to było coś xD Ostatnio nawet znalazłam stronę gdzie można obejrzeć wszystkie odcniki miodowych lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamponu z Ibiszem jest denna
pędzi pędzi renifer , syczy jak kaloryfer :D:D:D strzałeczka sąsiady :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha to było dobre
pateczka daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoaazza
jest to największy gniot polsatu, nie lubie głównych "aktorów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikajmy
Akurat główni aktorzy sa doskonałymi aktorami, poza żona Żaka. Tu się zgadzam z wami. Agnieszka Pilaszewska była cudowna w tej roli, taka cieplutka, pełna wdzięku. nowa, to taki babiszon.:O Słyszałam tez o tym, jak Żak uwarunkował dalsze granie zatrudnieniem swojej żony. To było podłe, tym bardziej, ze byli przyjaciółmi. Kurski jest boski: Pod celą, pod celą poezje się mielą :D szczałeczka panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosny ogólnie
Sztuczny, sytuacje przekombinowane - wygląda jak żywcem wyciągnięty z lat 50 (takie I love Lucy w gorszym wydaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na tym właśnie polega jego
urok i humor :) Jest taki ciepły i sielankowy :) Uwielbiam go ogladac. A podobały sie wam "Całkiem nowe lata miodowe"?Mi w ogóle,obejrzałam moze ze 2 odcinki.Całkiem nieśmieszne i nieciekawe,w ogóle bez ich mieszkania to juz nie to :( A niedługo chyba się skończą "Miodowe..."i pewnie puszczą to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnie, biegnie renifer, przez Rosję i Estonię, biegnie, biegnie renifer, opuścił już Laponię... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten odcinek o reniferze
był najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem....
ok ale ten żak moglby w koncu schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemu pasuje grubość
dziwnie by wyglądał chudy.Zreszta nie wiem czemu w serialu mu tak dokuczaja że waży 200 kg itd,wcale nie jest tak źle,są duzo gorsi,a on normalnie funkcjonuje,rusza się szybko i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię ten serial mimo
czesto występujących absurdalnych sytuacji,tylko wkurza mnie jedna z nich:Krawczykowie mają kawalerkę,a jak ktoś wrzeszczy na cały głos to niby ktoś kto jest w pokoju tego nie słyszy :O Idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×