Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość recepta na chamstwo

Czy macie jakieś dobre uniwersalne teksty???

Polecane posty

Gość recepta na chamstwo

Niestety wiele kobiet w ciąży przynajmniej raz w tym okresie usłyszy od kogoś chamski tekst typu: "Jak mogłaś nogi rozkładać, to teraz możesz stać w kolejce/ autobusie/ itp". Ja jestem osobą wyjątkowo niekonfliktową i po prostu nie wiedziałabym co na to odpowiedzieć. Czy może wam się kiedyś udało zareagować na taką odzywkę odpowiednim tekstem? Albo co gorsze - odpowiedź przyszła wam do głowy już po fakcie? Jak zachować twarz w takiej sytuacji, żeby chamowi zrobiło się zwyczajnie głupio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze zarabiwmy
"gdyby twoja matka nie rozkladala nog, to byloby w autobusach wiecej miejsca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepta na chamstwo
Ha ha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się ten tekst.
Zapamiętać.Zakodować. Wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze w ten
sposob mozna dostac , a jak jest sie kobieta w ciazy to lepiej uwazac. co to za pomysl wogole mowic tak do kobietyw ciazy?? gdzie tak mowia, gdzie wy mieszkacie|??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamina
W Polsce mieszkamy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamstwu mówię spierd....
Odeszłabym KILKA METRÓW DALEJ mówić: \"Yyyy Sorry, ale mam uczulenie na głupot - pier.dole.nie\" :o \"Jesteś naprawdę na poziomie. Szkoda że tak niskim.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz kupic cos bez kolejki i uslyszalas taki tekst, to powiedz tak, ale bardzo glosno, zeby inni slyszeli: prosze pana/pani, mam przywilej kupowania bez kolejki, bo jestem w ciazy, ale odstapie to wyroznienie dla pana, skoro tak to pana drazni........podejdz do takiego osobnika, stan przed nim, a reka wskaz gdzie ma isc. Moge sie zalozyc, ze ludzie na niego beda patrzec z politowaniem, a nie na Ciebie. To samo w autobusie. Jesli Tobie ktos ustapi miejsca i uslyszysz taki komentarz, to wstan i powiedz glosno, ze w autobusie znajduje sie bardziej potrzebujaca odpoczynku osoba i powiedz, ze ustepujesz dla niego swoje miejsce siedzace :) Moge sie zalozyc, ze tak w jednym jak i w drugim przypadku osoba komentujaca obleje sie piekna czerwienia, a Ty mozesz odejsc wtedy z podniesionym czolem :) Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, zeby nie spuszczac glowy, i zeby nie wygladac jak sierota...........pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceddd
a ja tam patrzę z politowaniem na mlodą mamuśkę mającą 2 i więcej dzieci, do tego nie dającą sobie rady z ich wychowaniem. Uważam, że jak można być takim pustym i dac sobie "zrobić" kilkoro dizeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie nikt tak nie powiedział, ale chyba bym, zabiła. Ale raz jechałam w autobusie a te baby stare jęczą że to miejsca mało, że po co tyle ludzi jedzie, że ona to w ważnej sprawie do księdza, a wszyscy to na rozpuste gdzieś jadą tylko miejsce zajmują.I patrzy sie na mnie spod byka. To ja do niej w końcu mówie \"gdybyście tak wszystkie mniej o połowe ważyły to i miejsca w autobusie więcej by było\" zamknęła sie ,puściła buraka a ludzie to popadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multiiii
"a te baby stare " - w ten sposób to możesz się do swoje starej odzywać jak ciebie tak wychowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×