Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

bardzo lubie ta piosenke , ale teraz jest mi smutno jak jej slucham

Polecane posty

Zakochujemy sie wiele razy, ale tak naparwde kochamy , tak najmocniej raz w zyciu, i nie koneicznie kochamy raz jeden najmocniej pierwszego partnera , moze byc to i ten oststni :) Ja tak uwazam i zdania nie zmienie :P Czemu? - sama nie wiem taka mam idee :) moze kiedys ona sie zmieni, bo moja historia nadal sie pisze :P hehe a no miala mila i bolesna ;/ nic sie nie poradzi tak juz jest w zyciu :P heheh dzieki za piosenke :P mysle, ze ona to sie kazdemu podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora piosenka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja jescze nic takiego glupiego nie zrobilam :P i mam nadzieje, z enie zrobie :) staram sie myslec racjonalnie, chociaz serce glupie wyrywa, czaem robie z sievie pajaca tym ze za bardzo przezywam za duzo placze i lamentuje, ale poza tym jescze nie podcinam sie ani nic nie lykam ...Obiecalam sobie, ze chocby nie wiem co nigdy nie zrobie nic takiego pzez chlopaka. Piosenki siwietne, jescze ja jaks znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jest
jak autobus nie ten to podjedzie inny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czasem gdy zakladam soczewki to mi sie jakis wlosek , lub paproszek dostanie w tedy naplywaja mi lzy, a z nosa mi cieknie :P i musze bardzo mrugac ;/ albo zdjac i zalozyc znow ;/---przesrane :P ale dzis chce je zalozyc by inaczej wygladac :P moze jednak sie z nim spotkam ;/ jakims cudem, ale nie bede z nim gadac w piatek ;/ spedze z nim normalnie czas i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlansie dzis mialam isc na fitnes;/ ale nie mam z kim chodic, wszytskie moje kolezanki sa jakies dziwne ;/ a samej mi sie nie chce;/ wogole to na wielu kolezankach sie zawiodlam , dlatego teraz wole miec przyjaciolki interentowe, a w realu tylko kolezanki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko musimy myslec o sobie czesciej ;/ haha no nei dziwne, ja to czaem mam takie enrwy ze mam ochote cos rozwalic w tedy muzyka na ful i sie dre !!!! i skacze i wogle i mi przechodzi jak elze zmeczona na dywanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslecie sobie co by pomyslelei o nas gdyby wiedzilei te rozmowy ;/ moj by sie obrazil i stwierdzilby , z ejestem nienormalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech i mio tez smutno dzis
Ja z moim wszystko robiliśmy razem..;( mieliśmy jedną taką piosenkę...strasznie smutna...same molowe dźwięki..:( no i zostawił mnie dla własnej siostry...nie mam z nimi kontaktu. dobrze, że ona meiszka z dala ode mnie ....:( to jest nasza piosenka...nie mogę przestać przy niej płakać, ejst TAKA SMUTNA! ................. :( http://www.youtube.com/watch?v=3OjlpTQsmDo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dla walasnej siostry ?? ;/ :( wiem ze boli, mnie tez boli to co on wyprawia , mam za dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×