Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evaeller

Praca w sklepach obuwniczych ...Quazi, Kazar Venezia??

Polecane posty

Gość evaeller

Pracuję obecnie w salonie odzieżowym ale mam dość ciągłego układania szmat, które co chwile znowu są porozwalane. Czy ktoś może coś napisać o pracy i zarobkach w znanych salonach ovbuwniczych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaeller
Podciągam wątek bo zależy mi na odpowiedziach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoloBis
zarobki podobne,pracy wiecej,głównie z reklamacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płace są podobne , taka branża. W odzieżowym musisz układac ciuchy non stop , ale w obuwniczych też jest co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaeller
Nie uważam sie za debilną dziewuszkę ani cipę,,,,a praca w salonach odzieżowych narzuca niestety standardy, które akceptujesz albo nie. Ja przestałam akceptować i chce zmienić pracę. Pytanie dotyczyło jakości pracy w salonach obuwniczych, a nie czy się komuś podoba czy nie, jak ktoś za nim chodzi. Te debilne dziewuszki itd. jak to określasz też nie są w siódmym niebie,że chodzą za panienką, która żeby wyjąć trzecią bluzkę z rzędu rozwala cały sztapel bluzek , a jak spadną jej dwa wieszaki to nagle traci wzrok i idzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelloo
Witam.praca w sklepie obuwniczym nie jest zła.Mam pewne doswiadczenia złe i dobre.Zalezy na jakiego pracodawce sie trafi.ostatnia moja praca w salonie obuwniczym to była katastrofa.Zero szacunku ze strony pracodawcy omijanie praw pracowniczych i super stres.prosze pomyslec ze byly nakladane na nas kary finansowe za byle pierdoły.Tylko liczył sie utarg a ja mialam byc wdzieczna ze mam prace za 850zl i jakas premia tj.50zl .przerwa 15 minutowa co i tak bylo 10 min i jedzenie na kartonie. Wciagu 12 miesiecy zmienilo sie 9 pracownikow gdzie na sklepie sa 4 osoby zatrudnione. ALe praca z butami jest fajna teraz jestem dobrej mysli i poszukuje nadal w takich sklepach pracy.Pozdrawiam odnosnie kradziezy to wole pochodzic za klientka niz placic z wlasnej kieszeni za straty na sklepie.(zabierano mi premie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEMAT: Praca w sklepie obuwniczym 23:00 090708 Interesuje mnie jak wygląda praca w sklepie z butami? Mam na myśli bardziej ekskluzywne sklepy jak Quazi, Prima moda itp. Pracowałam w sklepie z ciuchami i to zupełnie nie dla mnie. Ciekawa jestem jaka jest różnica z butami. Jaka płaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....aaaaaaaa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....aaaaaaaa........
W QUAZI JEST MASAKRA TO TA SAMA SIEC CO CCCI BOTI WIEC JAKI MI TU EXKLUSIV HEHEH OBOZ PRACY I WCIAZ COS NIE TAK NIE POLECAM MIALAM "ZASZCZYT "TAM PRACOWAC A CO DO PRIMA MODY NIE MAM POJECIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaz
Czy wie może ktoś jak jest w Kazar-ze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia123
witam...pracuję w Quazi i wcale nie uważam, aby był to obóz pracy.firma jest renomowaną marką i nie jest tym co boti i ccc.jako była pracownica powinnaś świetnie zdawać sobie z tego sprawę, że jest to jedna z marek firmy ng2 obok ccc i boti. z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Twoje przykre doświadczenia skupiają się tylko i wyłącznie na Twojej wsłasnej niekompetencji.pewnie zostałaś zwolniona za nieprzestrzeganie regulaminu i żal Cię ściska.albo bolało Cię to że osoby będące Twoimi zwierzchnikami niejednokrotnie są młodsze i mniej doświadczone w handlu.ale w tej firmie liczy się chęć pracy i zdobywania nowych doświadczeń.poprostu nie odpowiadałaś wizerunkowi firmy i tyle.a wszystkim czytelnikom polecam gorąco tą pracę i zapewniam że wypowiedzi \"życzliwych\" są wyołane tlko i wyłacznie ich własną niekompetencją i nieumiejętnością dostosowania się do sytuacji jaką stawia przed nami firma ng2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quazi
Zgadzam się z wypowiedzią Misia123 Praca w Quazi w cale nie jest zła i to już na pewno nie to samo co CCC czy Boti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, ale Ci mózg przemaglowali tymi utartymi regułkami... że już nawet nimi myślisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina.bundy
widze ze misia jest albo kierowniczka albo managerem w firmie;] smutne ze musi wychwalac firme na forum podszywajac sie pod zwyklego pracownika. Ja pracowałam dla ryłko i bywało różnie. Polityka firmy jest beznadziejna, na szczescie nie ma wplywu na stosunki wewnetrzne w poszczegolnym salonie. warunki placowe dobre, 30 min przerwy na 8h pracy (tyle ci sie dziewczyno ustawowo nalezy!!!) a co do atmosfery to akurat mi sie udalo bo byla super, ale to wypracowali juz sami pracownicy zaprzyjazniajac sie. z kierownikiem wlącznie. A buty tez trzab ukladac, g klientki tez je rozwalaja i nawet sobie niektorzy nie zdaja sprawy jaki syf moze zostawic grupa klientek i jak bezczelnie chamskie moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina.bundy
Ci sami ludzie kupują ubrania i buty. Robią taki sam bałagan i tak samo mają gdzieś co sie wokół nich dzieje jeśli to nie dotyczy ich osoby. Moim zdaniem nie ma większej różnicy pomiędzy ubraniami a butami (oczywiscie w sensie pracy ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona1614
a ja pracowałam w sklepie obówniczym nawert kilka miesięcy na stanowisku kier. i szczerze to za tym tęsknie. Odeszłam bo miałam problemy z górą, a razem zemną połowa mojej ekipy. Musze stweierdzić że jeśli jest dobra ekipa w pracy to niezależnie od firmy będzie się dobrze pracować. Wszystko zależy od kierownictwa i chęci dogadania się. Teraz pracuje w banku i nie jest tak kolorowo! Myśle nad powrotem do tego tylko odwagi mi trochę brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program tv
Szukam osób chętnych do wystąpienia w programie na temat kulis pracy sprzedawcy. Jeśli pracowaliście kiedyś w sklepie odzieżowym, obuwniczy, perfumerii i macie ciekawe historie na temat sekretów sprzedawców to zapraszam do kontaktu ma agava_juice@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca
a jakie stanowisko masz teraz w banku? jeśli to nie problem, to napisz proszę, jaką mniej więcej pensję osiągałaś jako kierownik w obuwniczym? pytam, bo tez pracuje w banku ale wolałabym przejsc na jakieś stanowisko kierownicze w odzieżówce lub obuwniczym, niestety nie wiem jakich pieniędzy można się tam spodziewać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helppppp
ile zarabia sie w Quazi??Podstawowej pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quazi...
Też bym chciała wiedzieć ile się dostaje na stanowisku kierownika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble belelelele
na stanowisku sprzedawcy masz 1800 brutto + ewentualne premie za wyrobienie targetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NG2
Czy jest ktos w stanie opisać mi i powiedzieć cos na temat pracy w quazi? Już pare razy widziałam oferte pracy i złożyłam CV, ale zastanawiam się czy warto? Jakie sa pensje kierownika? Wiadomo, że quazi jest najlepszą "marką" NG2, więc ciekawi mnie jak tam jest. czy jest rzeczywiście lepiej niz w Boti i CCC? Czekam na informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 002
a czy ktoś może wie jak płacą w prima moda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaa
quazi przejelo juz calkowicie ccc, ci sami regionalni, te samy standardy i ulozenie, nowych quazi otwierac nie beda tylko zamykac stare. firma stala sie nierentowna, bo za duzo placili pracownikom, niestety. jako kierownik wyciagalam 2660 brutto plus 700 premii, czyli vczasem 2200 na reke... ale praca z tymi rksami z ccc to juz tragedia... nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr20
W BACIE to dopiero jest tragedia 1300zł na cały etat i zajeb caŁY CZAS JESTES kasjerem ochroniarzem oraz murzynem do przekładania pudełek jak sobie głowny dekorator zażyczy!!! orza nigdy na CZAS NIE WYJDZIESZ ZAWSZE POZNIEJ BO TRZEBA ZAMKNAC SKLEP RAPORTY ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka,,
witam was dziewczyny! mam do was pytanie co do pracy w sklepie obuwniczym np. vanezia, quazi, prima moda itp. czy jest możliwość pracy tylko w weekendy (jestem studentką dzinną i nie znajde czasu na pracę dzienną) i jestem też ciekawa wysokości zarobków. Z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara pracownica
pracowałam w QUAZI na cały etat i zarabiałam 1800 brutto czyli jakieś 1300 na rękę po przejściu na pół etatu zarobiłam 900zł brutto czyli niecale 700zł. Teraz wszystkie miejsca zrobili na 3/4 etatu i nie wiem jak teraz dziewczyny zarabiaja. A co do marki CCC, Quazi i BOTI to wszystkie są od jednego producenta NG2 w Polkowicach więc gó....prawda że to buty włoskie na cały sklep jest tylko kilka modeli włoskich, reszta robiona w Polkowicach, czyli jedne sie trzymaja latami a inne puszczaja po kilku dniach. Normalka, z każdymi butami tak jest kupisz za 20zł na rynku i możesz chodzić kilka lat albo jak sie trafi felerny to sie rozdupcy po jednym wyściu, a też takie były w QUAZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokki
Hej, ja jutro mam rozmowę w quazi...jak zostawiałam cv to powiedzieli, że 3/4 etatu. Czytałam dość niepochlebne informacje na temat tej marki. Interesuje mnie odpowiedzialność materialna, czy dają coś do podpisania? Nie bardzo jestem chętna płacić za czyjąś kradzież. Proszę o odpowiedź, to moja pierwsza praca w sklepie więc nie mam pojęcia jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka pracuje w Prima Modzie w Warszawie i jest bardzo zadowolona, i z zarobków i z atmosfery. Mówi co prawda, że mają dużo pracy no ale to chyba normalne. No i przekonała mnie skutecznie do ich butów. Mam już kilka par i jestem w nich zakochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×