Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evaeller

Praca w sklepach obuwniczych ...Quazi, Kazar Venezia??

Polecane posty

Gość Bijou1982
Praca w sklepie odzieżowym wymaga częstego układania, jak ktoś to nazwał- "szmat" Natomiast praca w salonie obuwniczym to nie tylko ładne stanie, ale harówka w magazynie. Więc kochana radzę Ci nie zmieniac pracy jak chcesz ładnie wyglądac i pachniec na sklepie bo w magazynie się utytłasz i spocisz znacznie bardziej niż układając swoje szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allbundy
zarobki może i niezłe ale traktowanie pracownika- tragedia. nie wiem czy wiecie jak potraktowali osoby, którym kończyła się kolejna umowa o pracę na czas określony ( niektóre z tych osób pracowały tam od kilku lat i były naprawdę dobrymi sprzedawcami). Mianowicie aby nie podpisywać z nimi umów na czas nieokreślony (bo jedynie taka opcja wchodziła w grę zgodnie z prawem pracy) przedstawiono im do podpisu umowy z agencją pracy tymczasowej, czyli zasadniczą zmianę warunków zatrudnienia (brak świadczeń,koniec bonusów, socjalu itp.itd.- co za szacunek do pracownika i uznanie dobrze wykonywanej roboty). Czyli de facto położono na nich "laskę"(kto może sobie pozwolić na podpisanie takiej g..o wartej umowy ten ją podpisze lecz nie wszyscy są tak naiwni). Podejrzewam, że palce maczała w tym nowa PANI HR, która jak to z reguły bywa w przypadku nowo zatrudnionych osób na stanowiskach managerskich postanowiła się "wykazać lojalnością wobec firmy" i zabłysnąć nowym genialnym pomysłem. Cóż żenada. Nikomu nie polecam pracy u pracodawcy, który nie potrafi docenić kapitału ludzkiego jaki posiada. na marginesie- do szału mnie doprowadza to całe pieprzenie na temat tego jak to pracodawcy prywatni dbają o swoich pracowników, doceniaja ich, uchylili by im nieba gdyby mogli,itd, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima moda omijać szerokim łuk
miałam zaszczyt zostać zaproszona na rozmowę kwaifikacyjną do salonu obuwniczego PRIMA MODA, nie pisze jakie miasto bo to i tak mało ważne jak jest taki personel u góry.po rozmowie, która trfała 15 min zostałam zaproszona na sklep na 1,5 h by pokazać co potrafię no i owszem bardzo "spodobałam" się Pani kierownik regionalnej KW bo sprzedłam torebkę za ponad 400 zł w miedzy czasie przychodziły kolejne dziewczyny na rozmowe może z 5 się przewinęło.nastpnie dostałam grafik słowny,że mam przyjść na następny dzień na 8 h popołudniu i kolejny czyli sobotę na 8 h też popołudniu,otrzymałam dokumenty do podpisania min.kwestionariusz osobowy i dokumenty którymi zabezpiecza się pracodawca czyli np.zobowiązanie materialne a umowa którą miłam otrzymać miała być w pierwszym dniu pracy, która rzekomo została wysłana na maila ale jeszcze nie doszła:)niedziela była dniem wolnym więc mialam czas by przestiudiować dokumenty podsunięte do podpisu i dało mi wiele do myślenie, bo jak można podpisać zobowiązanie materialne"odpowiedzialność materialna nad powierzonym mieniem"fachowa nazwa skoro nie została przeprowadzona inwentaryzacja wspomnę, że buty tam nie kosztują 70 zł a 700zł tak więc jakby prakowało na stanie 5 par 3,5 koła jestem w plecy.tak więc zadzwoniłam do pani kierownik regionalnej by rozwiać swoje wątpliwości i zostałam potraktowana jak gówno które się wymądrza bo ona nie zna przepisów kodeksu pracy i nie wie co dała mi do podpisania a jak mi sie nie podobają dokumenty to mam sobie znaleźć inną pracę i cytuję końcowe słowa pani kierownik"...możesz mnie pocałować w dupę bo i tak pracowałaś bez umowy więc pieniędzy nie dostaniesz..."i ruciła mi słuchawką, tu nasówa się pytanie do Pana prezesa czy zdje sobie sprawę z tego kogo zatrudnia na tak odpowiedzialne stanowisko jakim jest KIEROWNIK REGIONALNY.JEŚLI CHODZI O SAMO ZACHOWANIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW NA SALONIE TO MASAKRA LUDZIE ZASTRASZENI PRZEZ 8 H NIE WOLNO CI NAWET USIĄŚĆ BO I TAK NAWET NIE MA GDZIE ŚNIADANIA JADŁAM NA ZIEMI NA ZAPLECZU MIĘDZY STOSEM KARTONÓW Z BUTAMI.POLECAM TĄ FIRME TYLKO INSPEKCJI PRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupciu
Witam interesuje mnie ile zarabia się w salonie KAZAR?Wiem że podstawy jest 1700brutto ale jak to wychodzi z premią i czy co miesiac się tą premie wyrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z korporacjami!
Ja jetem tylko ciekawa, czy osoba podpisujaca sie nikiem- "prima moda omijać szerokim łukiem" zglosila ten incydent do Inspekcji Pracy? Jesli nie- to proceder bedzie dalej trwal, te firmy beda traktowac tak kazdego, smiejac sie w nos, ze i tak tzw." Polaczek" zwykly "robol" bedzie jadal drugie sniadanie na kartonie i tak nie bedzie sie na nic skarzyl. Mozemy wieczawdzieczac wlasnie takim osobom, ktore nic nie robia - tej calej sytuacji na rynku pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rood
Jeśli chodzi o prace w Kazar to ja po przeczytaniu opinii tutaj, czy na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,9734 chyba spróbuję, zawsze są niezadowoleni, ale to znana marka... Ma renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi09
Witam, Chciałabym napisać o dyskryminacji umowy-zlecenie w sklepach KAZAR . Dziewczyny pracują lepiej niż co nie które na umowie o pracę i nie mają z tego tytułu nic. Nawet pary butów przez cały rok. ŚMIECHU WARTE. Żal Panie Prezesie!!! żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simter
Co do pracy w kazar, to na portalu gowork.pl/opinie_czytaj,9734 masz wiele opinii na temat pracy, w głównej mierze polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćDoPracy
Hej laski! Nigdy nie odważyłam się pracować w sieciówce, ale chyba właśnie nastał ten czas.... Szukam roboty, na początek nie musi być jakaś mega dobrze płatna. Potrzebuję paru groszy, a z ofertami pracy jest trochę krucho. Na pewno do gastro nie chce iść ! Mieszkam koło centrum handlowego i chociaż pół etatu by mi pasowało. Znajomi polecili mi szukanie pracy na jakiś portalach olx, czy pracuj i zainteresowały mnie oferty http://www.pracuj.pl/praca/kazar;kw .Ktoś z was pracował w Kazarze? Słyszałam, że praca w Kazar do najłatwiejszych nie należy (szczególnie po wprowadzeniu nowych kolekcji) ale z czasem można dostać niezłe premie. Co o tym sądzicie, bo co portal to inne opinie, a chce ich zebrać jak najwięcej, by móc sobie to jakoś uśrednić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriiixiaa
Mogę ci polecić pracę w kazar bez żadnych wątpliwości, praca może nie jest łatwa, ale pracuje się dobrze. Świetna atmosfera w firmie, przynajmniej w salonie w którym ja pracowałam. Fajnym rozwiązaniem był też system dla pracowników, który pozwalał zgłaszać swoje skargi, opinie czy pomysły (dla zainteresowanych rozwiązaniem: http://www.kazar.com/pl/opinie-o-pracy-w-kazar ), uważam że Karaz jest bardzo fajną opcją i gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaaa91
Pracowałam w Wojasie blisko 2 lata i uważam, że praca jest jak najbardziej warta polecenia. Przy nowych kolekcjach i wyprzedażach niezły zamęt, ale dawałyśmy z dziewczynami radę. Ja akurat pracowałam w Arkadii. Powiem też, że dużo zależy od atmosfery jaka panuje w sklepie. Jak się dogadujesz z koleżankami i kierowniczką to żadna krzywda Ci się nie stanie. Pieniądze z premią są naprawdę dobre, a grafik możesz sobie ustalić tak, żeby ogarnąć studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica Wojasa
Ja pracuję w Wojasie i nie dość, że płacą dobrze to jeszcze traktują bardzo w porządku. Można się dogadać ze wszystkim - oczywiście jeśli pracujesz sumiennie. Ja byłam bardzo zadowolona z pracy w tym sklepie. I z tego co wiem od znajomych wżadnym innym nie mieli tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×