Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Nikt25

myśle, ze jestem do niczego

Polecane posty

Gość Panna Nikt25

mam 25 latek, koncze studia za rok, mam fajna prace, grono dobrych znajomych, nigdy nie ukladalo mi sie w milosci, 2 facetow mnie zdradziło, i od tamtej pory mam komleksy, komletnie nie wierze w to, ze moge sie podobac, w to ze ktos moze mnie kochac i nie widziec poza mna swiata, jestem ładna ,ale wydaje mi sie ze w ogole nie interesujaca, nikomu o tym nigdy nie mowila, i pewnie nikt z moich znajomych nie uwierzylby ze mam takie problemy, ale nie radze sobie z tym, nie ma faceta, nie wierze, w to ze ktos mnie kiedys pokocha:(( jak sobie z tym radzic?? jak uwierzyc w siebie?pozbyc sie komlpeksow i byc atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original name
A co bez faceta masz depresje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh mi raz znajoma
znajdz jakieś pochłaniające czas hobby - wydaje mi się, że takowego nie masz. wtedy nie będziesz tyle o tym myslała, skupisz się na rozwijaniu pasji -ale to coś musi cię naprawdę interesować. o taka pasja potrafi czynić cuda, wierz mi. może poznasz kogoś o tych samych zainteresowaniach -tylko nic na siłę , nie wyszukuj tej pasji po presją... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Nikt25
no przykro mi, ze nie mam nikogo, to piewrsza sprawa, dołuja mnie te wszystkie pary naokolo, ale problem w tym co ja o sobie mysle, nie wydaje mi sie zebym mogla sie podobac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym depresyjnym mysleniem
sama to na siebie ściągasz. Kobietko obejrzyj film dokumentalny pt SEKRET Pokazuje jskie mechanizmy zachodzą w naszym umysle owocnego seansu:))) Można film ściagnąć z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original name
Kobieto ja mam 27 lat i tez po dwoch zwiazkach wiec wiem co czujesz.Przez caly sierpien plakalam,siedzialam i gryzlam sciany.To zapamietam do konca zycia.Nkomu tego nie zycze..a teraz zapisalam sie na 2 studia.Jestem samotna,smutna i czuje sie brzydka ale probuje..ty tez sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor1111
to sie leczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie do dupy
Ja mam 23 lata,jestem po 2 takich poważnych,nieudanych związkach.W przyszłym roku kończę studia,nie mam kompletnie pomysłu na przyszłość.Znajomi są w Warszawie,każdy ma swoje sprawy,a ja tkwię na zabitej dechami wsi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lat, skończyłem fatalne studia, mam pracę z przypadku zresztą żadna by mi się nie podobała, zero znajomych, zero przyjaciół, nigdy nie byłem w związku, jestem nudny, nieśmiały, małomówny, nie mam zainteresowań... do tego jestem niski i nieatrakcyjny fizycznie to jest dopiero \"być do niczego\" ty masz tylko pecha + uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Nikt 25
ale jak odmienic swoje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Nikt 25
czemu robisz sobie jaja z czyichs problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Nikt 25
nie chce prywatnosci jesli chcesz to sie podziel rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
popaprany,no takiego to Cię bardziej lubię .Ta bąkowa wersja,sorry,ale powiała totalną tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
ale może faktycznie,z Ciebie to jedynie cienki jajcarz.Jaka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
Panna Nikt25 -zasada jest prosta: jeśli sama siebie nie kochasz,trudniej znaleźć kogoś,kto Ciebie pokocha. Nigdy nie myśl,że jesteś do niczego,bo to ślepa uliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
Popaprany -Przecież żartujemy,no nie? Ale może znów czymś zachwycisz ,na plus.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
Ja autorkę topicku odbieram,jako bardzo wartościową osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
Panna Nikt25 Myślę,że 'Secret"to jest niezły pomysł.Potrafi zainspirować do innego spojrzenia na problemy.Może zajrzyj na topick PM.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna NIKT25
o czym jest ta ksiazke SEKRET??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×