Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość D...........................

Jak to rozumieć?

Polecane posty

Gość D...........................

Witam. Piszę, bo nie wiem jak rozumiećswojego faceta. A może ktoś miał sytuacjepodobną do mojej?Mam dziecko z facetem, z którym nie mamy ślubu. Znamy się 3 lata. Mój mężczyzna non stopprzekłada decyzję o ślubie, tzn., najpierw po porodzie, potem jak znajdzi epracę itp. Mamy oboje dobre posady, mieszkanie, samochód. Dzieciak cudowny. Między nami bardzo różnie, ale jak chyba w klaażdym związku dochodzi do kłótni. A tutaj za każdym razem, gdy porusze temat ślubu, to słyszę NIE. Abym dała mu jeszcze trochę czasu (mamy po 30 lat). Ni erozumiem jego postępowania. W rozmowach ustaliliśy, ze zycie na długą mete bez ślubu nie ma sensu, oboj e ustaliliśmyteż, żebyłby to ślub cywilny. Zachowanie jednak mojego faceta zaczęło mnie poważnie zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D...........................
Tylko jakrozmawiać, jak słyszkę NIE a agrument, to to, bym dała mu więcej czasu. Nie jest pewny uczucia, nie chce tego ślubu? Pytałam o wszytsko, odpowiedz NIE, może kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład poprawnego dialogu: 1) Pytanie 2) Odpowiedź (niezadowalająca) 3) Uzasadnij swoją odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj się,czy Cie kocha. Jeśli powie że tak,to zapytaj dlaczego tak odwleka ślub i czy to przyczyba tego,że masz dziecko z innym mężczyzną. Jelsi powie że nie..no to chyba wiesz co robić. Powiedz,że chcesz wiedzieć na czym stoisz,że gracie w otwarte karty. Jeśli nie chce ślubu,to niech powie od razu,i wtedy należy to zakończyć,bo mając 30 lat też chcesz się ustatkować. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apopleksja
Autorka wspolczuje Ci serdecznie nawiazanie dialogu z kims takim jak Twoj facet graniczy z cudem:( znam to z autopsji.... ja sie poddalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apopleksja
a kolezanka M....powyzej niech czyta ze zrozumieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki albo akwariumm
a czy Ty nie masz na imię Dominika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D...........................
Nie mam na imię Dominika :). Apopleksja i co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×