Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belucci

Gdzie rodzić bliźnieta w Warszawie??

Polecane posty

Dziewczyny, który szpital w Wawie ma najlepsza opiekę dla wcześniaków? Jestem teraz w 16 tc i moja doktor pracuje na Solcu, a tam ponoć maja zamknąć porodówkę i co ja zrobię wtedy, musze sie zapisać do innego lekarza, zeby miec bez problemu miejsce w dobrym szpitalu. Wiem, że będe miała cesarkę wcześniej, mam zagrożenie porodem przedwczesnym, dlatego chciałabym aby moje maluszki miały dobrą opiekę, i nie wiem, który szpital wybrać.Jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję nie ma tu mamy bliźniaków z Warszawy, ale chyba w stolicy to nie problem bo jest w czym wybierać - powodzenia i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze szpitale dla wczesniakow to na karowej i na pl. starynkiewicza... na karowej dobrze zebys miala lekarza a na starynkiewicza nie trzeba bo przyjmuja wszystkich jak leci z tym ze to szpital akademii medycznej wiec trzeba sie liczyc z tym ze czy chcesz czy nie studenci beda przy porodzie badaniu itp. niestety nie mozesz sie nie zgodzic bo juz na dzien dobry daja do podpisania swistek ze sie zgadzasz... ale ogolnie sa to szpitale z 2 stopniem referencyjnosci czyli swietni specjalisci i swietny sprzet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×