Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia z czwy

kasy pierwszenstwa -jak to dziła w supermarketach?

Polecane posty

Gość gosia z czwy

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu do wyjaśniania
masz malutkie dziecko, jesteś w ciąży, to idziesz do tej kasy, nawet jeśli tam ktoś stoi, to Ty bez kolejki wchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z czwy
bo zawsze do tych kas jest ustawiona kolejka/raczej nie ciezarnych i nie osob na wozkach/.Wiec pytam-jestem w ciaży i podchodze do takiej kasy-ide ustawic sie jako pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
normalnie jestes w ciazy widocznej masz pierszeństwo :) oczywiscie nalezy liczyc sie z tym iz kasa ta równiez jest dla niepełnosprawnych a takze matek z małymi dziecmi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z czwy
ale ktos juz ma wyłozone rzeczy,wozkiem zastawia mi podejscie do kas...a ja sie tarabanię i mówię-chowaj pan te rzeczy z powrotem do wozka bo teraz ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Proponuje w takiej sytuacji udac sie do ochrony oni powinni zadziałac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z czwy
szczerze mówiąc uważam,ze to mało wygodne.Lepiej byłoby otwierac takie kasy na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyyy
a czy musisz zaraz pchac sie przed kogos kto jest w polowie kasowania? zwyczajnie stajesz za to osoba, przeciez kasjer nie bedzie wycofywal polowy juz skasowanego towaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z czwy
ale mnie chyba nie zrozumiałas.Nie chodzi o osobę,która jest obsługiwana,ale która czeka jako nastepna z wypakowanymi juz rzeczzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyyy
a jest do nich kolejka bo to nie sa kasy dla osob wylacznie uprzywilejowanych ale z pierwszenstwem, czyli sa normalnie czynne ale pierwszenstwo maja wymienieni na tabliczce nad kasa.. a czemu mialyby byc otwierane na zadanie? bez sensu... tyle ile ciezarnych tam przejdzie to pryszcz w porownaniu z iloscia klientow ktorzy w tym czasie moga zostac normalnie obsluzeni przez co kolejka w innych kasach bedzie mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyyy
a jak osoba kolejna czeka z wypakowanymi rzeczami to owszem, powinna je wrzucic do kosza, bo stajac w kasie pierwszenstwa musi byc gotowa na przepuszczenie osoby uprzywilejowanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypadaloby otworzyc buzie i zapytac : przepraszam czy moglby mnie pan/pani przepuscic... z reguly przepuszczaja ale zdazaja sie tez chamy ktore uwazaja ze kobieta w ciazy moze sobie postac to wtedy faktycznie trzeba interweniowac u ochrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z cz-wy
dzięki za odpwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu-czemu poprosic
?przeciez egzekwujesz swoje prawo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu a temu poprosic bo tego wymaga kultura osobista owszem nalezy ci sie ale to nie znaczy ze ma sie byc niegrzecznym i wepchnac sie bez slowa albo co gorsza ze slowami typu przejdz pan/pani bo teraz ja!!! na szczescie coraz czesciej jest tak ze nic nie trzeba mowic bo jak sie idzie do takiej kasy to zanim sie zdazy otworzyc usta to ludzie od razu sie rozsuwaja i wpuszczaja... co nie znaczy ze nie mozna wtedy takim ludziom powiedziec dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mówiłam- przepraszam
ale teraz będę obsługiwana ja,bo z racji ciąży mam w tej kasie takie prawo.I wcale nie czułam się zle wychowaną.Niekiedy jak się poprosi to ludzie zaczynają dyskusję-jeden się zgodzi a drugi zaprotestuje.Nie nie prosic czy pytac a oznajmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyyy
dokladnie, ja tez mowilam przepraszam ale w celu przepuszczenia mnie.. brakiem kultury byloby chamskie podniesienie glosu, czy szturchniecie w celu przepuszenia, nie ma nic chamskiego w "przepraszam, prosze mnie przepuscic", wrecz przeciwnie, jest to dosc kulturalna forma odniesienia sie do kogos, kto nie ma oczu dookola glowy ale na pewno brzuch zobaczy, gdy sie do tej osoby odezwe nie bede pytac czy mnie ktos przepusci w przypadku, kiedy ten ktos moze wykorzystac i powie "nie" - to jest dopiero bez sensu, zapytac a w razie odmowy leciec po ochrone? smiech na sali kulturalnie przepraszam w celu przepuszczenia i wyladowuje swoj towar na tasme, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllmk
ja ostatnio stalam w widocznej ciazy wlasnie przed kasa gdzie jest napisane wielkimi literami KASA DLA KOBIET W WIDOCZNEJ CIAZY i staly kobiety udawaly ze mnie nie widza z tylu i jeszcze jednej, bylam w zaawansowanej ciazy , ale mój maz sie wqurwil i wywalił te babsztyle w ciazy spozywczej do innych kas,robiac im niezla awanture na caly sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana dana
babsztyle w ciąży spożywczej-ale o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyyy
lllllllllllllllllmk to masz cos nie tak z glowa, w kasie pierwszenstwa idzie sie bez kolejki a nie stoi jak swieta krowa i czeka az zobaczy cie caly swiat.... prawa ciezarnych w kasach pierwszenstwa to jedno ale prostactwo jakie przedstawilas wraz z mezem jednak upewnia mnie co do tego, ze takie baby jak ty powinny siedziec cala ciaze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciężarnych
i niepełnosprawnych tak, ale dla kobiet z małymi dziećmi nie. Podchodzisz po prostu za aktualnie kasowaną osobę i wyciągasza towar na taśmę, o ile w kolejce nie ma innych uprzywilejowanych, i nie wdajesz się z nikim w dyskusje. Masz do tego prawo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w przychodni jest najlepiej. Przychodzą laski z małymi dzidziami, które śpią i ani sie ruszą a pytają sie mnie czy wpuszcze ją bez kolejki bo ona jest z małym dzieckiem. Kurcze. Ja jestem z 2latkiem, który sie źle czuje i leży mi na rękach popłakując, a ta na bezczela czy ja jej ustąpie.Wkurza mnie to że jak ktoś ma noworodka uważa że ma jakieś przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
ja bylam w ciazy ale nigdy nie korzystałam z zadnyc przywilejow-i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie działa w Tarnowie :O :O :O Ostatnio zjebke dostali ale krowy w kasach twierdzą że nic nie mogą zrobić...to po kiego zakładają takie kasy :O :O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsa korzystasz albo i nie może sie dobrze czułaś ...ale są kobity które nie czują sie dobrze w ciąży mężowie pracują a zakupy trzeba zrobić. Skoro jest taka kasa to trzeba z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska mama
Hania -a Ty w ciąży jeses?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×