Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly ksiaze

związek - czego oczekujecie od partnera

Polecane posty

Gość maly ksiaze

W sumie pytanie kierowane bardziej do kobiet ale to forum wiec i tak odpowiedzi beda od obu płci. Interesuje mnie jak w temacie czego oczekujecie od partnera, jakie potrzeby wasze muszą zostać spełnione aby chciało wam sie w takim zwiazku trwać. Pytanie dodatkowe do kobiet: gdzie pod względem priorytetów znajdują sie wśród tych oczekiwań wasze potrzeby emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
To czego oczekuje od mego partnera to by po prostu przy mnie byl w dobrych i zlych chwilach i zeby byl mi wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim szczerosci,oddania i miłosci.żeby mnie wspieral w trudych chwilach i nie tylko zeby zawsze byl przy mnie:0 to zeby byl dobry w lozku to jasne oczywiscie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych zwiazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSI spelnic WSZYSTKIE warunki, zebym traktowala go powaznie: inteligentny z poczuciem humoru w miare mądry lubiący sex nie mam potrzeb emocjonalnych jesli chodzi o faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam sięęęęęęęęe
szacunek zrozumienie i chemia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kafe
związek to po pierwsze My nie Ty i Ja więc My musimy kochać rozumieć szanować Musimy WZAJEMNIE być wobec siebie uczciwi pozdrawiam i życzę wszystkim udanych związków ps. a jeśli chodzi o sex to on nie ma w związku żadnego znaczenia, pod warunkiem ze jest dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
"nie mam potrzeb emocjonalnych jesli chodzi o faceta" boskie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze to o dziwce bylo do mnie? powiedz jakie masz wymagania to powiem CI, czy je spelnie ;] nie mam potrzeb emoconalnych w stosunku do faceta, gdyz w 100% zapewniaja mi je przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
Turquoise i to działa u ciebie? w sensie ze miedzy toba a twoimi przyjaciołmi nie pojawia sie coś więcej ? (mowie o samcach - przyjacielach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooollllllllllllaaaaaaaaaa
musi być nie tylko moim mężem ale także przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pojawia sie, to juz mamy wyjasnione ale ja raczej przyjaznie sie z dziewczynami, z facetami kumpluje (raczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camp nou - zwykle, gdy spotykamy sie na jakims topiku, odzywasz sie do mnie per dziwko, kurwo, wiec nie dziw sie, ze myslalam ze i tym razem do mnie mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
Turquoise dziwny układ - to trzymasz tego faceta ze wzgledów ekonomicznych , rozpłodowych, rozrywkowych i tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np zeby mi sie nie nudzilo, zebym miala z kim isc na impreze, z kim pic martini wieczorem, z kim pogadac, kogo sobie poogladac, pomacać, (pobzykac sie), milo spedzic czas, porozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kafe
fajnie tu ze sobą rozmawiacie :O dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> np zeby mi sie nie nudzilo, zebym miala z kim isc na impreze, z kim pic martini wieczorem, z kim pogadac, kogo sobie poogladac, pomacać, (pobzykac sie), milo spedzic czas, porozmawiac.. I ty kurwa takie relacje nazywasz związkiem? Myslalem, ze jestes tylko pojeebana, ale ty jestes zwyczajnie popierrdolonona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty je tak postrzegasz - ale masz prawo wisi mi to co o mnie myslisz, gdyż mnie nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I ty k**wa takie relacje nazywasz związkiem? Myslalem, ze jestes tylko pojeebana, ale ty jestes zwyczajnie popierrdolonona " :D to tez jest zwiazek, ale zwiazek, ktorego nie traktuje powaznie i w ktorym nie angazuje sie emocjonalnie. ale jest zajebiscie :) roznica miedzy takim zwiazkiem a zwiazkiem z kims, kogo traktuje powaznie jest jedynie taka, ze osobe, ktora traktuje powaznie duzo bardziej lubie niz tamta, i nie rozgladam sie za innym :) uklad jest prosty, ja sie nei bawie niczyimi uczuciami, mi jest dobrze, komus jest dobrze, wiec co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camp ale z Ciebie buc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×