Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysia2222

Jąka się

Polecane posty

Gość Mysia2222

Ma 33 lat i sie jąka. Co sadzicie o takim facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabyś wiedzieć co myślę o kobiecie, która ma takie dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaaaaa
ze ma pecha chlopak ze cie spotkal na swej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
Pisio gdyz Twoje dylematy sa bardzo na "poziomie" i takie intelektualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
ALe wy jestescie co poniektorzy walniecie, nie spotkalam na swojej drodze nikogo takiego nie wnioskujcie po sobie w takich wspanialych domyslach. Poprostu mnie ciekawi jak ludzie odbieraja doroslego mezczyzne ktory sie jaka:) p.s. tutaj kazdy jest anonimowy naprawde nie musicie sie wstydzic swoich czesto bardzo krytycznych ocen ludzi z takim "problemem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
ale pustak z Ciebie, nie chcialbym miec takiej dziewczyny jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi kiedyś tak wpadł w oko. Powiem Ci, że jąkanie nie było dla mnie problemem, ale dla niego chyba tak. Skończyło się na tym, że mnie olał i do tej pory nie wiem dlaczego :P Chyba miał wielkiego kompleksa na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoje są Mysia na jakim? Jaka się jąka to go nie pokażę kumpelom na weselu cioci Kloci Smrodzi w Kozłowólku Małym 17 września? To jest ten dylemat? Czy źle zrozumiałem pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
jestem pusta, odj,ebało mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
Pisio Jaka się jąka to go nie pokażę kumpelom na weselu cioci Kloci Smrodzi w Kozłowólku Małym 17 września? naprawde nie sadz po sobie :):):) To jest ten dylemat? Czy źle zrozumiałem pytanie? Chyba źle zinterpetowalem .. Tak, zle :) Ciekawi mnie Wasze zdanie o osobach ktore sie jakaja, osobiscie znalam 1 chlopaka ale malo go znam wiec nie moge sie wypowiedziec czy jakanie w wiekszym stopniu lezy w psychice czy to wada wymowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
do podszywa - fajnie ze ci odjebalo , zawsze ciekawiej w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jąkaniu można rozmawiać nie w kontekście 33-letnich facetów. Skoro wsadzasz taki wątek to znaczy, że Cię interesuje 33-letni jąkała a nie jąkanie jako problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red star
w ogole nie rozumiem tematu jak dobrze bedziecie facete co jaka sie odbierac, to bede z nim a jak zle to nie bede z nim o to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
Interesuje mnie natura jakajacych sie doroslych ludzi, musialam przeciez w tamacie napisac konkrety bo inaczej nikt by nie wyczul sensacji i okazji do skrytykowania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franz ferdinand
to czlowiek co jaka sie, to ma inna nature? ty masz za to problemy z glowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2222
franz ferdinand to czlowiek co jaka sie, to ma inna nature? ty masz za to problemy z glowa < miej chociaz troche odwagi i trzymaj sie 1 nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal Mysiu nie wiemy jakie znaczenie ma to, że jąkający się facet ma 33 lata. Zapewne faceci 33-letni jąkają się inaczej niż 21-letni. Mało tego. Nawet kobiety 33-letnie jąkają się inaczej, choć w tym samym wieku co Twój obecny lub potencjalny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jedna dziewczyne co sie jaka,super jest. nie ma kompleksow na tym punkcie. co do pytania- jesli czlowiek sie czuje gorszy i spotyka na swojej drodze takie osoby jak autorka to pewnie z wiekiem kompleks sie poglebia.. :O ja osobiscie nic nie mam do osob ktore sie jakaja,czasami to jest nawet sympatyczne i slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×