Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaSsia_x3

ZDROWE ODŻYWIANIE !

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
jak odżywiać się zdrowo?! piszcie o tym na forum! mam nadzieję że topik się rozkręci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja np. dziś na śniadanko zjadłam: 2 kromeczki pieczywa wasa, w serem białym pomieszanym ze szczypiorkiem, do tego pomidor, papryka i ogórkek :):):) pysznie i zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasa i zdrowie
to chemia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
w każdym, produkcie ze sklepu jest raczej chemia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasa to rzeczywiście chemia, a zdrowe odżywianie to przede wszystkim owoce warzywa woda i ruch, dużo ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew. możesz przeczytać książkę, np. Jesteś tym, co jesz, ale ona była pisana na rynek brytyjski więc ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
no znaczy ja nie jestem gruba a ni nie mam złych nawyków tylko chcę się bardziej zdrowo odżywiać :):) a ja czytam książkę Michała Tombak'a "Jak żyć długo, i zdrowo." i fajna jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulaaaa
witam fajnie ze taki teamat ja ogólnie duzo jem i narazie musze bo karmie dziecko ale do tego lykam sobie zielona żywność która neutralizuje to co jem i oczyszcza organizm ja na śniadanie dwie były z masłem i serkiem do tego herbatka owocowa i tak wytrzymuje do 17 wiem ze powinnam jeszcze coś jesc np 5 malych posiłków ale u mnie to sie nie sprawdza ja bym jadła 5 duzych posiłków i kiepsko by ze mną było na obiad jakąś zupke i mięsko na drugie ale czasami tylko jedno danie za to lubie coś słodkiego sobie zjeść jakieś ciacho albo lody.to nie jest za zdrowe ale dlatego rozgrzeszam sie tą zieloną żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×