Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Alan to nie jest nowoczesne imię, Alan to jest po prostu "zachodnie" imię nie ma w nim nic bardziej nowoczesnego niż "Wiesław"- które akurat też mi się nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
moja znajoma jest przedszkolanką i ma w grupie Denisa....nikt się z niego nie naśmiewał aż do czasy gdy jeden dzieciak wyskoczył z ''denis-penis''...kumpela do niego czemu tak mówi a on na to że tata tak wczoraj mówił....wię wiadomo kto się najwięcej naśmiewa... tylko dorośli-prości dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znam ze słyszenia
Ariela Muchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
Głupota ludzka nie zna granic - a jak myślisz? Z Doriana mogliby się śmiać? to dziwne imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iahdafdd
Ale co macie do imienia Sandra?? Ludzie, nie przeginajcie!! To nie jest jakas Kleofasa czy Janet! Sandra Kowalska, Wozniak, czy Kozak brzmi zupelnie normalnie, w ogole nie jest dziwaczne. Pamela lub Janet Marchewka brzmia glupio, ale nie Sandra. Przestancie sie teraz doszukiwac dziwacznosci w imieniu, ktore jest zupelnie normalne i nikogo nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Hmmm, ja sie nei wysmiewam. Może to złe słowo. Chodzi mi raczej o to, że zawsze zostanie zauważony, ale właśnie przez to imię. Chodziłam do normlanej szkoły, gdzie nauczyciele usmiechali sie pod nosem czytajac te imiona. Dzieciaki miedzy soba tez gadaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
o też znam Ariela,chodził z moją kuzynką...też nikt nie miał nic do jego imienia....a do klasy chodził z nią Kevin...też nikt sie nie wyśmiewał...p.s.sama dałabym synowi na imię Kevin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
duell - popieram w 100%. dzieci nie śmieją się z imion rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Ja po prostu nie widzę sensu udziwniania, i kombinowania na siłe jak autorka topiku. Sam tytuł "oryginalnie!!!". No ale jaki jest cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
głupota ludzka ... Masz naprawde bardzo ładne imie Małogrzata no ładnie ... Tylko wez pod uwage ze nie kazda mama chce zeby jej dziecko miało takie tradycyjne imie co do Alana zgadzam sie z Toba imie niefajne i nie podonbja mi sie te wszystkie Oliwery itp Oliwie , Nikole itp Musze Cie tez przeprosic bo nie zachowałam etykiety atakujac Cie kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie .. Przepraszam dzis od 6 rano mam bóle i skurcze a to juz 37 tydz koncówka wiec troche zaczepna jestem :) Ja swojej córce daje na imie Nina ciekawi mnie co sadzisz o tym imieniu :) ale dodam ze na drugie tradycyjnie bedzie Anna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
o matko nauczyciele z wszystkiego się naśmiewają....jak moje imię wyczytywali to też mieli głupi uśmieszek...a dlaczego?....bo miałam rozjaśnione jedno pasemko włosów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Mama Niny, zycze szybkiego i bezbolesnego porodu :) Nina, ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas praktyk w gimnazjum miałam usłyszałam, jak nauczyciele mówią na jednego chłopca Serek. Aż musiałam zapytać od jakiego imienia jest to zdrobnienie. Od Sergiusza :) Tak szczerze mówiąc, to nikt się z niego nie śmiał, był lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka postu, bo mi się źle napisał :) Podczas praktyk w gimnazjum usłyszałam, jak nauczyciele mówią na jednego chłopca Serek. Aż musiałam zapytać od jakiego imienia jest to zdrobnienie. Od Sergiusza Tak szczerze mówiąc, to nikt się z niego nie śmiał, był lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Nina jest ładne, normalne i nieudziwnione :) Boże! przypomniałam sobie, że z moją siostrą do klasy chodziła "Paris", do tego była gruba i pryszczata- rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
a Jessica Alba?..kiedyś na innym topiku dziewczyny pisały ze to pasuje....a Jessica Kowalsa już nie....a ja mogę stwierzić że Alba też nie pasuje bo to polskie nazwisko oznaczające albę w której dziewczynki idą do pierwszej komunii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ma
jak sie ma debilnych rodziców to dzieciaki też na takie wychowuja latają gówniaże ,bija sie w szkole i wyśmiewaja z imion tez bo go nikt nienauczy kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no ale jakby miała na imię Zofia i była gruba i pryszczxata to już nie była by ''rewelka'' tylko cud natury :O:O....ale wy jesteście ograniczeni...młodzi ludzie a poglądy macie jak 90 -letnie babcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
Laura Alicja - fajne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarnko piasku
no to może Rufin?? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka nazywająca się "Jessica Alba" miałaby idiotyczne połączenie, ale jak jest Amerykanką to już inna sprawa. Pomijając to w Stanach mają wyjątkowo często durne imiona pochodzące od jakiegoś miasta, rzeczy, albo tego co się akurat rodzicom przyśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
duell, no ale Paris?... :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia malutka
znam osobiscie cezarego, seweryna, gracjana... nikt nie wysmiewa tych imion:O nie wiem w jakim srodowisku zyjecie, skoro imie jest powodem do smiechu?:O a wszystko zalezy od czlowieka, od osobowosci, jesli ktos ma fajny charakter, to wtedy imie, chocby najbardziej dziwaczne, jest ozdoba i wyroznieniem z tlumu. ja mojego syna nazwe alek, franek, adrian badz karol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana2
To nie wiem, gdzie wy zyjecie, bo odkad pamietam \"oryginalne\" imiona wzbudzaly u ludzi zdziwienie lub smiech. Chodzilam kiedys do klasy ze Stefania i wszystkie dzieci sie dziwily, dokuczaly jej, a nauczyciele podczas sprawdzania obecnosci zawsze musieli zadac dodatkowe pytanie, w stylu: jak do Ciebie mowic, Stenia, Stefka? Jak tylko poznawala kogos nowego, to pierwsze co musiala wysluchac 100 pytan na temat dlaczego ma takie imie, jak do niej mowic itd. Bzdura, ze nie zwraca sie uwagi na imiona. Imie idzie z czlowiekiem cale zycie, jest jego wizytowka i w zaleznosci, z czym je kojarzymy, takie przymioty przypisujemy osobie, ktora je nosi. No sorry, ale imie Allan, czy Alan w Polsce, przy polskim nazwisku wywoluje salwe smiechu. Brzmi jak dla pedalka:| Nigdy nie skrzywdzilabym tak dziecka. Myslicie egoistycznie, chcecie sie scigac z innymi rodzicami, zeby wasze dziecko nazywalo sie bardziej oryginalnie niz ich, a nie bierze pod uwage, ze wasze dziecko moze cale zycie cierpiec przez to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
a niech sobie ma na imię Paris...mi nic do tego...mi się podobają takie inne imiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Alanka
Mój synek ma na imie Alan- uważam że to imie jest ślicznie a mój chrzesniak Nataniel tez super. Każdy ma prawo dać imie takie jak jemu sie podoba. A poza tym teraz takie czasy że Michał albo Bartek beda bardzo rzadkimi imionami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×