Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość agna123
dueel - mądry człowiek - bierzcie z niego przykład. Imiona same w sobie są neutralne. i jak jeden Gracjan śmiesznie spiewa - to nie znaczy, że każdy Gracjan będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Popieram zbulwersowaną. U mnie było to samo. Nauczyciele pytali, jak się zwracać do takich osób. No i podtsawowe pytanie 'skad pomysl na imie'. I co taki biedny Tyberiusz miał powiedzieć? Wymyslac historie że to od rzeki Tybr? :| Czy walic prosto z mostu "matce cos odbilo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
Ariel, Dżefrej i Dżordż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inmezjaa
Olaf, Dorian te mi sie podobają najbardziej jesli chodzi o te nieprzeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre imiona kojarzą się z kimś lub czymś i po co biedny dzieciak ma całe życie udowadniać, że różni się od pierwowzoru? Jakiegoś Gracjana nikt za rok nie będzie pamiętał, ale takie imię jak Pamela, Paris, Jezus, Adolf czy Alfons jeszcze długo będą wywoływały uśmiech politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
wywołuje salwe śmiechu u ludzi prostych...taka jest prawda...bo dla mnie liczy się człowiek a nie jego imię....i nie wiecie jaki gust będzie miało wasze dziecko....może dacie mu ''mądre imię'' typu Wiesław a on za kilka lat wam powie że ską wyczaśliście tego wiecha jak wszyscy jego koledzy mają ''nowoczesne ''imiona....ja gdybym się dowiedziała że moim rodzice rozważali dla mnie imiona zofia i jessica a dali by mi zofia bo jest bardziej normalne to byłabym na nich zła ze nie dali mi jessica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jak będzie więcej takich czubów jak tu, a jak widać ich nie brakuje to zaraz co drugi będzie Dorian, Nataniel, Alanek i Sanderka, więc nie dość, że dzieciaki będą mieć głupie imiona, to jeszcze przestaną być takie niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohufs
Sandra Wozniak brzmi normalnie, naprawde naturalnie, bo to w ogole nie jest oryginalne imie, tylko zwyczajne i pospolite, jak Kasia czy Ania. Nie wiem dlaczego tak sie tego imienia uczepilas. Pamela Wozniak brzmi glupio, bo to zbyt zagraniczne imie, ale Sandra? Pierwsze slysze, zeby to imie kojarzyc jako dziwaczne, zagraniczne i niepasujace do polskich nazwisk:| Znalam mnostwo osob o tym imieniu, nigdy nikogo nie dziwily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
to ja teraz wam cos powiem odnosnie oryginalnych imion wyobrazcie sobie jak ja w szkole musiałam wymienic całe swoje rodzeństwo ( kiedys tak było u mnie pani pytała ile macie siostr braci itp..) a wiec Od najstarszej Żaneta , Arleta, Andżelika i Sandra no ja to miałam pomysłowa mamę :) Dodam tylko ze miałam miec na imie Róża nie wiem co gorsze ... A moja siostra ma córke Eryke ... "głupota ludzka nie zna granic"... Dziekuje ale mam dziwne przeczucie ze bedzie bardzo bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duell, ale Ty mówisz o skrajnościach- imionach staropolskich i "zagranicznych", nie wisz że jeszcze są NORMALNE imiona po środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaniemka
troche mnie wkurzylo,ze imie Jessica jest wysmiewane... moje dzieci urodzily sie za granca i moim zdaniem imiona pasuja doskonale do nazwiska(nie mam polskieo nazwiska) Patrick i Jessica...poprostu pieknie do corki mowimy tez jess,jessi ,jesska... mam znajoma z polskim nazwiskiem ktora dala synowi na imie Dzefrej....to jest dopiero okropne!!! A poza tym jesli sie daje zagraniczne imiona to trzeba je umiec wymawiac,czesti slysze w Polsce imie Nicole-wymawiane bardzo szybko,jakos tak Nikol....zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mamy nazywac dzieci imionami, ktore kompletnie nam sie nie podobaja? Zeby sprawic przyjemnosc ludzia takim jak Wy?? Ktorzy maja jakies dziwne poglady? Kazdy ma prawo do wyboru imienia, robiecie wielkie halo o nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no dobrze ale dlaczego mam dać dziecku na imię np.Paweł skoro mi sie nie podoba..tylko dlatego że nie będzie wyśmiewany przez takie idiotki jak wy?...i tak bym dała na imię Kevin i tak....a zdanie takich osób jak wy bym po prostu olewała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Mama Niny, a znieczulenie?:( Przez to forum straciłam ochotę do posiadania dzieci, poród musi być straszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana2
Przeciez nikt tu nie mowi, ze Jessica za granica brzmi rownie dziwacznie jak w Polsce. Tam to jest normalne imie, takie samo jak u nas Ania, czy Gosia. Tym bardziej, ze nazwisko jest zagraniczne, wiec razem daje ladne polaczenie. My mowimy tu o przypadkach, gdy dana osoba mieszka w Polsce i nazywa sie np. Jessica Kowalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Albo Kevin Pietrucha :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłybyście pomyśleć o swoich dzieciach :) Ale tak to już jest, jak się ktoś niczym nie wyróżnia, to chociaż dzieciakowi da dziwaczne imię i będzie z czymś kojarzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
a co jest brzydkiego w Jessica Kowalsa?...ja nic dziwnego ani smiesznego w tym nie widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszkowa
Roch=Roszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant na jeden dzień
Według mnie najpiekniejsze imię męskie to TROJAN oryginalne i takie swojskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaniemka
Imie Jessica dawalam corce 12-e lat temu....w Polsce malo kto slyszal o takim imieniu...a dzis sie nabijacie i krytykujecie... dla potwierdzenia glupoty rodzicow dodam,ze u mojej corki w klasie jest dziewczyna o imieniu Madonna(mama jest Polka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no bo Zofia Powidło to już pięknie brzmi :o:o...boże jakie wy jesteście puste :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana2
Co jest zlego? Brzmi komicznie. Gdybym miala tak na imie, z pewnoscia bym je zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
duell, ktos zauwazyl ze nie jessica, ale musi byc spolszczone, więc Dżessika. Bosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, z tą Jessicą to już trzebaby być konsekwentnym i zmienić nazwisko na Kowalsky , albo jak już to już i się przechrzcić na Jessicę Smith :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdr
A jak wam sie podoba zestaw Betty Śmietana? Zapewniam że jest to jak najbardziej istniejąca prawdziwa osoba. Zapewne cieszy się, że jest ORYGINALNA, czyż nie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×