Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość ogrki kiszone hehe oszalałaś/
donoszę iz najbardziej wymyslne imiona maja dzieci z nizin społecznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegrth
agna123 Laura Alicja - fajne imiona. typowo meskie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poProstuAgnieszka
a moj synek już od dawna ma wybrane imię - Maksymilian. co do tekstów w stylu "Sonia to imie dla psa" to moim zdaniem debilizmem jest nadawanie zwierzętom ludzkich imion. Pies to Burek, Łatek, Czajnik, czy jak kto tam chce, ale znam ludzi, którzy koty nazywaja Sabinka. ;/ Trzeba być stukniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rodzę za miesiąc z hakiem i również nie mogę się zdecydować na imię dla synka... Bardzo podoba mi sie Nataniel, Natan ale na ten temat są rózne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rodzę za miesiąc z hakiem i również nie mogę się zdecydować na imię dla synka... Bardzo podoba mi sie Nataniel, Natan ale na ten temat są rózne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passodoblellele
Remigiusz, remik po prostu eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan, Egon, Aron, Ariel, Erwin
Ludwik, Dorian, Oktawian, Fryderyk, Edward, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
co wy macie z tym edwardem, dla mnie to jest totalna porażka (czy ktoś tu ma świra na punkcie sagi zmierzch?;) nie chodzi o to, ze stare imię czy coś. mój mąż sie uparł, ze nasz syn tak będzie miał tak na imię, tylko dlatego, ze bardzo lubi właśnie zmierzch, totalna załamka, nie powiem bo mój syn ma starodawne imię (Julian;), ale po dziadku. nie podobają mi sie wszystkie jessicci, briany, czy inne amerykańskie imiona. mam znajomego, jest w moim wieku, kiedy go poznałam przedstawił sie jako włodek, dopiero po pół roku dowiedziałam sie, ze ma na imię walter (urodził sie w stanach) i na dodatek ma polskie nazwisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było walić mu per "Łolt". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam chłopca,
który ma na imię Nikifor. Wołają na niego Niki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusia :)
Może nie jest to wymyślone imię ale mi się strasznie podoba zwykłe imię - Patryk lub Piorek. Bardzo ładne imię dla chłopca to też Bruno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Córeczkę:)
Ja chcialam nazwac chlopca Dorian,Brayan, Nataniel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo a moj
a mój Gaweł zacznie mnie kopać w brzuchu, moje typy to gaweł, zosia, zuzia, berenika, andrzej-tyle chce mieć dzieci i takie imiona im nadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza / Sawa
Sasza - dobre dla dziewczynki i dla chłopca. Sawa - choć historycznie jest imieniem męskim (!), w polskich uszach brzmi dziewczęco (bez dowcipów o warsie, pkp etc proszę :D:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo a moj
sasza czyli aleksander/aleksandra. tylko, że po rosyjsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i ja
Cyprian bardzo mi się podoba to imię :) Znam tylko jedną Sandrę i to do tego mega pustaka. A poznałam ją w wieku 19 lat dopiero hmm. Wydaje mi się, że teraz zaczęło to imię być naprawdę popularne. NIE podobają mi się takie imiona jak Aśka, Baśka, Kaśka, Gośka, Monika. Jedyne imię, które mi się podoba z tych starodawnych to Zosia :) Nie lubię też imienia Zuzia, choć kiedyś bardzo mi się podobało. To samo z Wiktorią i Oliwią, jak byłam mała chciałam mieć córeczki o tych imionach. Ale w dzisiejszych czasach jest wysyp Oliwek i Wiktorii i szczerze zbrzydło mi. Po prostu mi obrzydło. Nie lubię tak spopularyzowanych imion, ale też bardzo wymyślnych nie lubię. Takie po środku. Uważam, że imię Cyprian nie jest wymyślne tylko niedoceniane :) kiedyś były popularne Tomki, Krzyśki i Łukasze, a dzisiaj Nataniele (tak się odmienia? Nataniele, dziwnie trochę :) ), Oliwiery, Oliwery (ta wersja bardziej mi odpowiada) czy Rochy. Cóż, taka moda. Nie rozumiem jedynie jak można nazwać dziecko Janek, Józek, Włodek, Irek - no okropne imiona. MNIE się one nie podobają i uważam, że są przeokropne. Ale znam Jaśka i jest to bardzo w porządku chłopak :) nie było tak, że jak on mi się przedstawił to przestałam z nim gadać czy zaczęłam się z niego nabijać. Może imię ma glupie wg mnie, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy się z niego śmiać. Nie podoba mi się też imię Dorota - typowe wsiury tak mają na imię. Wiocha na maxa. Ale to nie znaczy, że każdą Dorotę będę od razu postrzegać jako wieśniaczkę. Przecież to nie od imienia zależy czy umie się dziewczyna zachować czy jest prostaczką bez kultury. Myślę, że wielu Polaków nie jest jeszcze przygotowanych na takie skrajności, bo jakby nie było - jest wysyp starodawnych i zagranicznych imion, a po środku coś mało. ALE dla naszych dzieci te wszystkie imiona będą NORMALNE. Mnóstwo jest Alanków, Allanków, Jonatanów, Waldków, Mietków (bleh) i dla nich to będzie normalne. A tak w ogóle to dziecko jeśli nie usłyszy rymowanki w domu to tego nie przyniesie do szkoły, bo dzieci z natury się nie wyśmiewają z innych tylko dorośli im przekazują swoje durne zachowania, a dziecko - nasza miniaturka, wszystko powtarza, chce być jak rodzic. I też się wyśmiewa. Jak dziecko zostanie nauczone kultury to będzie kulturalne. Wszystko zależy co dziecko wyniesie z domu. OT co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarafki
Samuel. Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądaliście Mrowki w gaciach?
Tam byl Florian hehehehe :D:D:D:D:D:D:D dobra jestes :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
Stereotyp już powstał i żyje w ludzkich umysłach - "oryginalnie" nazywa dzieci margines społeczny. Mamusia tipsiara bez szkoły a w wózku Alanek, Kewinek, Brajanek/Dżesiczka, Nikola itp. Nie piszcie, że inteligentni ludzie nie posługują się stereotypami, bo tak nie jest. Mózgi by nam wybuchły, gdybyśmy rozważali każdy indywidualny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsjsd
u mnie w rodzinie dali HUBERT-strasznie mi sie nie podoba hubercik wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksoul*********************
a moj ma Dylan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon to imię dla PSA
Tak samo jak Sara i Saba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurayami
Imiona dla chłopców? Albert, Kacper, Elham, Dragan, Lukas/Łukasz, Martin/Marcin... Dziewczynki: Jagoda, Kitti, Teresa, Melike (znaczy księżniczka aniołów po turecku), Pia, Thea, Monika, Vanessa, Annamaria... Dodam, że osobiście znam osoby o takich imionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johan. - Może być?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×