Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość gość
Santeri fiński odpowiednik Sebastiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Dobromir ,Carlos czy Gniewko co do przeksztalcania na polskie to niemacie racji jak podacie tam musza przyjsc usc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirgiliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek miał imie z którym nigdzie więcej się nie spotkałam - Higin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystian to normalne :) Kryspin juz bardziej wymyslne, Walter, Zachariasz, Ksawery - moj synus ❤️, Kajetan, Bruno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadkie imiona wg mnie, ale zgodne z wykazem imion nadawanych w Polsce: Abdon Abelard Achacjusz Aurelian Agapit Anicent Armand Artemiusz (mam zamiar nazwać tak syna w przyszłości, jeśli się trafi) Aspazjusz Aurelian Baldwin Benon Bolemir Bonawentura Celestyn Chocian Chociemir Chociesław Chryzostom Częstowoj Dacjusz Dalemir Damazy Dargorad Demetriusz Dezyderiusz Dezydery Donat Doroteusz Duszan Eberhard Efrem Egon Eliasz Eligiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elizeusz Emanuel Emeryk Erazm Erhard Eufemian Eulaliusz Euzebiusz Ewald Ewaryst Fabrycjusz Fortunat Gedeon Genadiusz Gerald Gerard Giedymin Gilbert Gotard Gwalbert Gwidon Gwinon Idzi Izasław Jarema Kalasanty Kaliks Kanimi Kasjan Kiejstut Kilian Kochan Kosma Ksenofont Liberat Liberiusz Licyniusz Liwiusz Longin Medard Modest Natalian Odo Otokar Pabian Jan Grzenia (oprac.): Wykaz imion za lecanych do nadawania w Polsce 15 st ycznia 2014 http://nasze-i mi ona.pl 4 Maksym Maksymilian Maksymin Malachiasz nn Ma omir nn Manfred Manuel Marcel Marceli Marcelian Marcelin Marcin Marcis aw nn Marcjan Marcjusz Marek Marian Mariusz Maron Martin Martynian Martyriusz nn Mas aw Mateusz Maureliusz Maurycy, -ego Medard Melaniusz nn Melchior Melecjusz Metody, -ego Micha Miecis aw nn Mieczys aw Mies aw nn Mieszko Miko aj Milan Mi obrat Mi ogost Mi orad Mi os aw Mi osz Mi owan Mi owit Mirogniew Miron Miros aw Modest Mojmir nn Mojs aw nn Morzys aw nn Mroczes aw nn M cibor M cigniew M cis aw M ciwoj Mucjusz nn Mys aw My libor My limir nn My lis aw Napoleon Narcyz Nas aw nn Natalian Natan Nataniel Niecis aw Niegos aw Niemir Niezamys nn Nikodem Nikolas Norbert Odo, Odona Odolan nn Odon Oktawian Oktawiusz Olaf Olbracht Olgierd Olimpiusz Oliwer Oliwier Onufry, -ego Orencjusz nn Orest Oskar Oswald Otokar Otto, Ottona Otton Owidiusz Pabian nn Pafnucy, -ego Pakos aw Pankracy, -ego Paszkos aw nn Patryk Pawe Pelagiusz Petroniusz Petrycy Pęcisław Pękosław Placyd Polikarp Porfiriusz Prochor Prosper Prot Radogost Roch Rufin Sarbin Saturnin Sawin Sofroniusz Stojan Sulibor Sulimir Symeon Świętopełek Telesfor Teobald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ursyn Walerian Wendelin Wespazjan Wierusz Więcław Witalis Wojmir Wszeciech Wszemir Wszerad Zenobiusz Żegota Żelisław uff, to tyle, macie z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey,ja mam termin na 26.12 i mój synuś będzie miał na imię Marcel Gabriel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymilian, Maksym, Leon, Leonard, Ksawery, Nataniel, Nikodem, Tobiasz, Ignacy, Kajetan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremiasz, Jeremi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walić zdani granic glupoty
Głupota ludzka nie zna granic - co masz do Alana Woźniaka ? Mój mąż ma tak na imię i na nazwisko a ja jestem Nora Woźniak . Nasze imiona może nie są zbyt popularne ale przynajmniej w pracy nie ma 10 innych Norek ... Mi tam pasuje. A nasze dzieki ( które już są w drodze ) będą miały na imię Dorian i Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Wołyń (2016) dostępny online > http://d8x.pl/r/Fv9wolyn-2016 Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Mnie się najbardziej podoba imię Natan mojemu mężowi zaś Fabian (rodzinie też ) . Mamy już Dominika za trzy miesiące drugi synuś i spory dylemat bo ani ja ani mąż nie odpuszcza hehe . A wy co myślicie które fajniejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy kostka Konstantego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Marta 2016.11.28 Obydwa pedalskie i obciachowe na maxa . Natan to typowy zyd bujajacy sie jak Icek .Ludzie juz glupieja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta z tych dwóch to Fabian lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmerry
Mnie sie juz przejadlo Antosiow,Stasiów ,Frankow,Jasiów...ikez można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaywoww
martin chodzzil z moja siostra do klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaywoww
jeszcze moze janik dagmar milan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian to straszne imie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W tym roku urodzili sie chlopcy o imieniu Olgierd i Florian.  Podobaja mi sie: Bogumin, Iskandar, Damodar, Seweryn, Giedymin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.10.2017 o 18:06, Gość jaywoww napisał:

jeszcze moze janik dagmar milan

Uwielbiam Dagmara i Milana.  Niezle brzmi Lotar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita

mnie się podoba Faro - Faruś, Fareczek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hokio

Anatazy. Przy okazji na oczytaną wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość rita napisał:

mnie się podoba Faro - Faruś, Fareczek 🙂

Bardzo fajne.  Oczywiscie kojarzy mi sie z faraonem.  Podobaja mi sie jeszcze Falibor (ktorego mozna zdrobnic do Faro) i Falimir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i już wróciła trolica od śmierdzimirów 😄 na Gazecie mało cię wbili w ziemię za twoje wymysły? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×