Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysia89

zdefiniujmy pojęcie dziewicy raz na zawsze

Polecane posty

Gość mysia89

Chodzi o to że uprawiałam z moim poprzednim facetem sex analny bo chciałam zostać dziewicą. A obecnie mój nowy Misiaczek mówi że już nie jestem dziewicą. To jak jestem czy nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla ble
mój facet wkłada mi paluszka w szparkę jestem dziewica czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby sie to nie zdarzylo
A komu to przeszkadza? Chyba tobie nie skoro potrafisz poruszyc ten temat. Dziewictwo gloryfikuja religie na potrzeby mezczyzn. Podajac jednak rodzaj sexu jaki uprawialas, przypuszczam, ze wymyslilas -es ta historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia89
a jak uczestniczyłam w grupowej orgii to nie jestem już dziewicą? Dodam, że orgii analno-oralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisia35
Moze i nie jestes dziewica, ale za to 100% kretynka. To pocieszajace, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfhghfgh
miałem do czynienia z kobietą - niby dziewicą i owszem miała błonę dziewiczą ale póżniej dowiedziałem się od niej jak zabawiała się wcześniej z kilkoma kolesiami. robiła im laski i pozwalała się pieścić tylko nie pozwalała na penetrację pochwy. niby dziewica ale jak doświadczona. śmiechu warte. dziewica ale tylko pod względem błony dziewiczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darni
moim zdaniem nie jesteś dziewicą...a to że nie masz przerwanej błony nie robi z ciebie dziewicy...dziewica to taka która nie miała nigdy doczynienia z seksem....a ty miałaś..co z tego ze analny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
Jesli planujesz uprawiac seks z 'misiaczkami', to nie przejmuj sie brakiem dziewictwa. Brak mozgu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×