Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemamwyrzutówsumienia

jestem kochanką

Polecane posty

Gość niemamwyrzutówsumienia

nigdy tak nie myślałam ... a teraz sama została ... nie ja to inna ...od razu powiedział że ma żonę. ..nie ukrywał tego...opowiedział rzewną historię ... nie wierze każdy tak mówi ...bo co innego może powiedzieć żonaty facet ...jest super... wiem,że traktuje mnie jak opakowanie ...ale to mi teraz wystarczy ...nie chcę od niego nic więcej ...żyje chwilą ...nie ja to inna skoro już szukał...nie mam wyrzutów sumienia ...pewnie mnie wszyscy obrzucą kamieniami... wiem..sama byłam i po drugiej stronie...więc wiem jak to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamwyrzutówsumienia
to była inna sytuacja dowiedziałam się już po jak odszedł ... teraz nie dowie się nikt..nie mieszam się w jego życie..i nie chce nic więcej..a on i tak szukał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuhuhu i butelka rumu
Zrobilem napad na bank .Kolega mi zaproponowal .Jak nie ja to inny .I nie mam wyrzutów sumienia .Kase mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamwyrzutówsumienia
to nie tak, tamta mi go zabrała, bez skrupułów weszła w nasze życie na pół roku przed ślubem nic ją nie powstrzymało ...ja nie chcę nic..nie chcę go ... nie chcę żeby zostawił dom, rodzinę... nawet jeśli jest tak źle jak mówi ..ja i tak nie chcę... i nie wierze w to co mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RwRw
a ja byłam kochanką i nie mam wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RwRw
Popaprany,kto tu ma rozum między nogami? "dlatego" pisz łącznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×