Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frfffrfrr

Kolezanka rozbila malzenstwo

Polecane posty

Gość frfffrfrr

kolezanka rozbila mi malzenstwo,ma romans z moim mezem, z ktorym to juz nie jestem, jestem w separacji, chce jej cos napisac , moze to byc nawet cos podlego, poradzcie w jednym zdaniu co jej napisac, bo nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbecia
ja tez mam taka sama sytuacje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbecia
tylko ze nie mammy jeszcze rozwodu ale on mieszka z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbecia
ja kilka arzy ja wyzwałam......od najgorszych ale to nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuW
cieszcie się, że pozbyłyscie się gadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfffrfrr
poradzcie wjednym zdaniu, co jej napisac, jestem zalamana i nie mam pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajajaaa
z calego serca zyczysz jej zeby miala kiedys taka kolezanke jak sie ona okazala ( w sensie, zeby jej ktos go odbil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfffrfrr
chce napisac, tym bardziej ze to bedzie na forum naszej klasy, niech wszyscy wiedza jaka z niej kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbecia
napisz ze nie buduje sie szczescia na cudzym nieszczesciu i zyczysz jej by kiedys tak sie czuła jak ty teraz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak pisze energiczna
ty sie upokorzysz a po niej to i tak splynie to jak woda. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejka mężów
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej napisz ze jest kurwiszonem, i ze masz nadzieje ze sie zaraziła opryszczką która ty przekazałas mezowi (pobajerowac mozna:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz koorva
nic jej nie pisz. Nie poniżaj sie. To ze ją zwyzywasz nic nie zmieni a po co masz sie znizac do jej poziomu. Powinnas wlasnie pokazac ze w dupie ich masz i ze ci nie zalezy, nie dzwon nie wyzywaj w ogole nie ingeruj w ich zycie sami sie zdziwią ze dalas sobie spokoj. Ja bym sie nie odezwala bo co ci to da ze ją zbluzgasz no co? A takiego faceta nie chcialabym znac i to do niego mialabym wieksze pretensje niz do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla takie tam moje
Ja mam podobna sytuacje tylko nie z mezem a z chlopakiem. Podobal sie mojej najlepszej kolezance i niby pomiedzy nimi nie bylo nic, a jednak wiem ze cos bylo. Moj chlopak klnie se w zywe kamienie. Rozumiem jaka cie zlosc ogarnia i masz normalnie chec laske zlapac za te dwa wlosy... Zacznij od kolesia a z laska zerwij kontakt i przypilnuj zeby on byl z daleka od niej. Taka kolezanka to nie kolezanka. Nic jej nie pisz bo bedzie miala satysfakcje i jeszcze nie daj boze pomysli ze jest lepsza od Ciebie. A przeciez nie jest bo sie puszcza z cudzymi mezami i facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze co mozesz robic
to nie odzywac sie nic, bac nawet mila dla nich jak ich spotakasz,to bedzie dla nich glupia sutacja,nie znizaj sie do ich poziomu,pamietaj oni jeszcze dostana kare od zycia,ze tak postapili,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko- to nie koleżanka rozbiła twoje małżeństwo- tylko zrobił to twój maz- ona mu tylko w tym pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inną rzecza jest to , że z niej jest taka koleżanka jak z koziej dupy trąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy tekst jaki widziałam
hajajaaa z calego serca zyczysz jej zeby miala kiedys taka kolezanke jak sie ona okazala ( w sensie, zeby jej ktos go odbil) :):) wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze jestes zla ale
w dupie ich miej,niech twoja ''koleznka'' zobaczy ze ci nie zlaezy,to ona bedzie miala wyrzyty sumienia,ze tak zrobila,nie buduje sie szczecie na czims nieszczesciu, na bank ona cie bedzie kiedys przepraszac,nawet w smmscie czy cos,moze to bedzie za kila czy 20 lat,ale wiedz,nie odzywaj sie niech ona ma zapszatnieta glowe tym co zrobila,ze zle zrobila,ze bylas jej kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byla twoja dobra kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeee
zgadzam się z autorką powyżej, milczenie jest najlepszym zdaniem jakiego mogłabys uzyc w kierunku tej suki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To facet Ci obiecywał miłość, wierność i uczciwość małżeńską bla bla bla... a nie koleżanka. Daj sobie spokój, bo poniżasz się sama takimi komentarzami i to na forum swojej klasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astro-log
ja tez tak uważam, nie zniżaj sie do ich poziomu i nie obrażaj jej, a pamietaj, że jej to wrócci to co wyrządziła Tobie i bedzie ja meczyło sumienie, i zobaczysz to ona piertwsza sie kiedys odezwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzyj film dokumentalny
pt SEKRET film pokazuje jakie mechanizmy zachodza w naszym umyśle (mozna go sciągnąć z NETA) To okropne co Cie spotkało ale żeby było tylko lepiej obejrzyj koniecznie ten film owocnego seansu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja kolezanka
mimo ze kocha twojego bylego meza,to pewni nie moze spac po nocach,ze zrobila takie swinstwo,nie pisz nic,nie ma po co,wiem ze by ci ulzylo,lepiej sie wykrzycz,wyzwij ja od kur i dziwek,napisz list,potem spal,pomoze, a to byla twoja dobra koleznka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ją zapytała
czy nie potrzebuje może jeszcze innych rzeczy używanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×