Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam niani/pomocy Warszawa

niania dla maluszka WAWA - gdzie szukać? pomozcie

Polecane posty

Gość szukam niani/pomocy Warszawa

Dziewczyny! Jak w temacie - wkrótce zostanę mamusią, ale nie będę mieć nikogo do pomocy, nie mam męża, a cała rodzina mieszka zbyt daleko, by do móc mi pomagać. Obawiam się, że nie dam sobie radę sama :( Przydałaby mi się osoba, która by przyszła np. co drugi dzien na 3-4 godziny i pomogła mi przy maluszku i w domu. Czy któraś z Was korzystała z takiej pomocy? Jakie są stawki? Jak się do tego zabrać? Gdzie szukać takiej osoby? Jakie warunki powinna spełniać czyli na co zwrócić uwagę? Chciałabym też, żeby docelowo, czyli za 5-6 miesięcy zajmowała się moją dzidzią codziennie, gdy ja wrócę do pracy. PORADZCIE!!!!! Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktora dzielnice
chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani/pomocy Warszawa
Białołęka - Tarchomin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktora dzielnice
ooooo to troche daleko:( sory:) moze znajdziesz cos pod w/w adresem - minimonia:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani/pomocy Warszawa
Właśnie weszlam na tę strone - BARDZO DZIĘKUJĘ, MINIMONIA! jest dużo ofert z mojej dzielnicy :) Jak myślicie, jak sprawdzić osobę bez referencji???? Jak każdej Mamie, mi też trochę ciśnienie podskakuje z nerwów, jak sobie pomyślę, że coś mogłoby stać się mojej kruszynce, bo wybrałam nieodpowienią osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenrkukjkh
dziewczynki ile dajecie za taka opieke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani/pomocy Warszawa
Od sąsiadki wiem, że stawka, którą ona płaci to 10 zł/h. To chyba OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do załozycielki- podaj mi maila, napiszę ci kilka spraw na które powinnas zwrócic uwagę zatrudniając nianię- sama nią jestem,z wykształcenia i zamiłowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×