Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajeczka87

Sklep z bielizną katowice

Polecane posty

Gość Ajeczka87

czy kupował ktoś bieliznę w sklepie w Katowicach na Ul. Korfantego lub ul. dworcowej (w hotelu monopol) Jakie sa wasze wrazenia i jakie sa ceny bielizny? A moze polecicie jakies fajne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajeczka87
nikt nie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka25
Witam. Akurat w tych sklepach nie byłam. Mogę polecić, sklep na ul. 3 maja z bielizną Key. No ale to jeszcze zależy jakiej bielizny szukasz, bo tam akurat np. z seksowną nienajlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam kupujęę
ja zawsze kupuję tam bieliznę.... Obsługa jest przemiła - kobiety znają się na rzeczy. Przygotuj się na wydatek - stanik to koszt ok 200 zł Key - o matkooo to raczej bielizna sportowa na lekcje w-fu pod dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka25
Do ja tam kupuję - no nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka25
Z resztą napisałam bo nie określiła jakiej bielizny szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
No ja muszę tam iść bo potrzebuję stanika w rozmiarze 65D lub 65E:) Mam nadzieję ze kspedientka pomoże mi w doborze odpowiedniego rozmiaru:P Tylko trochę drogie:P Coż:D Trzeba inwestować w siebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
a może znacie inne sklepy z taka "nietypowa" rozmiarówka:) Jej bo ja już chcę mieć stanik w normalnym rozmiarze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańsze są
w internetowym dopasowana.pl, mają Panache, Masquerade, Curvy Kate. W Monopolu kupiłam za 160 i 209 zł. Obsługa miła, szeroki wybór rozmiarów. Gorzej z modelami, kilka do wyboru plus różne kolory. Przeważnie Freya, czyli wąskofiszbinowe. Z tego co pamiętam, jest Rio w trzech kolorach, Pollyannę też w trzech, Darcey chyba w dwóch, Arabellę chyba w dwóch, Millie w jednym. W sierpniu miała być Cassie. Na Korfantego są Panache, szerokofiszbinowe. Podobno Tango, Harmony i chyba Porcelain, od września miały być modele Masquerade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×