Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sephiriot

Czy 23 tys za mieszkanie to dużo?

Polecane posty

Gość sephiriot

Mam oferte wynajmu mieszkania ze stałym meldiunkiem do kapitalnego remontu (częściowo zalane) w kamienicy prywatnej za 23 tys zł. Czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephiriot
aha, mieszkanie ma 54 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te 23 tysiące to jest jakaś kaucja , którą będziesz mogła odzyskać , czy nie ?? Jeśli nie, to jest to duża kwota. Ja za mieszkanie w kamienicy ok. 50 m kilka lat temu płaciłam 8 tysięcy. Poza tym ja mam mieszkanie kopalniane , nie wiem czy na prywatną kamienicę bym się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephiriot
Jest to kwota za udostępnienie nam tego mieszkania + jakaś prowizja dla pośrednika. Czyli płacę 23 tys i zostaję zameldowana na stałe, umowa najmu też podpisywana jest na stałe ale na remont muszę wydać kolejne 30 tys. Więc chyba 23 tys za mieszkanie w tak złym stanie to dużo? Tym bardziej że od roku mieszkanie stoi puste, więc nie rozumiem skąd taka duża suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephiriot
W Łodzi, w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Nie rozumiem... ale ja czasem tak mam. Płacisz 23 tys. za meldunek i dalej wynajmujesz bez żadnych praw do lokalu i możliwości wykupienia na własność? To gdzie sens i logika? Wywalone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25/160
to nie ma sensu. co innego, gdybys wpakowala te kase w remont. wowczas powinnas miec nizszy czynsz przez jakis czas. nie badz glipia! ( ktos chce ludzi walic po rogach):( zorientuj sie, czy dziala w tym miescie "Posesja". tam wynajmiesz na normalnych warunkach, z meldunkiem wlacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephiriot
A co to jest "Posesja"? Możesz napisać o tym coś wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×