Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muj kąputer

siedze i rycze

Polecane posty

Gość mimo wszystko napisze
posluchaj dzemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam123
rycz, płacz..będziesz mniej sikać:) a tak na serio nie warto płakać przez tą piosenkę. Jeszcze na pewno nagrają jakąś lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak faceta (odwrocil sie ode mnie totalnie), nikogo nie mam... :( jestem nieudacznikiem zyciowym, nawet moja matka mnie nienawidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Nie płakuniaj, masz fajny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIE mowilam ze przez faceta:-Ps sluchaj olej gosica...nie warto ryczcec przez nich!!!ja tez plakalm ale juz zmądrzalam:-D wierze ze spotakm tego JEDYNEGO I bedzie si:-) u Ciebie tez tak bedzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja dziś pół dnia ryczałam. 10 min płaczu, 10 min dumy i honoru. co zrobiłam, że teraz jest w miarę? włączyłam bridget jones. pomaga mi na depresję.... dodam, że chyba straciłam 3 letni związek .a właściwie nie wiem- drugi miesiąc robi i mówi rzeczy sprzeczne ze sobą. raz chce się do mnie wprowadzać i mieć dzieci a potem nie odbiera i wyłącza telefon. a rano dzwoni \'kochanie, padła mi bateria\'. zachowuje się czasem, jakby miał kogoś, ale jakby kogoś miał to by mnie rzucił. to już 2 miesiące- zdążyłby się zakochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja dziś pół dnia ryczałam. 10 min płaczu, 10 min dumy i honoru. co zrobiłam, że teraz jest w miarę? włączyłam bridget jones. pomaga mi na depresję.... dodam, że chyba straciłam 3 letni związek .a właściwie nie wiem- drugi miesiąc robi i mówi rzeczy sprzeczne ze sobą. raz chce się do mnie wprowadzać i mieć dzieci a potem nie odbiera i wyłącza telefon. a rano dzwoni 'kochanie, padła mi bateria'. zachowuje się czasem, jakby miał kogoś, ale jakby kogoś miał to by mnie rzucił. to już 2 miesiące- zdążyłby się zakochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas123
kurcze to chyba jakas epidemia dzisiaj - tez mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale moje zycie to porazka, ciagle spotykam kogos nieodpowiedniego, a teraz to nawet nie mam do kogo sie wyzalic, bo moja "przyjaciolka" siedzi za granicą :( a ten facet to i tak byla pomylka, ale najgorsze ze on uwaza, ze wszystko rozpadlo sie z mojej winyh, a to nieprawda :( wstretny egoista, calkowicie zerwal ze mną kontakt, ja nikomu krzywdy nie zrobilam, jestem nadwrazliwa, to moj problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi zarzuca??? wszystko ! a glownie chodzi o to ze nie poszlam z nim na wesele u jego rodziny, wiedzial o nim od dawna, ja tez, ale jak pytalam z kim idzie to odpowiadal ze nie wie czy w ogole idzie, zaprosil mnie dzien przed weselem, a wiedzial ze wyjezdzam do innego miasta (do rodzicow), napisal mi sms w nocy czy mam ochote z nim isc, ja glupia chcialam, ale w koncu nie poszlam , bo mialam awanture w domu, tlumaczylam mu to, ze gdyby zaprosil wczesniej to bym nie wyjechala, nie byloby problemu, ale on stwierdzil ze zrobilam to specjalnie i obrazil sie na amen. Totalne dno :( Najgorsze, ze ciagle o nim mysle. a wiem ze nie warto, bo on mnie nie traktowal serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maandi
Ja Cie autorko rozumiemv :( tez sama jestem..i tak mi zle!! leee :O chcialabym zniknac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.
Debil. Nie wart Ciebie. Idiota. I za nic do Niego nie wracaj. Zaslugujesz na kogos lepszego. A takiego to na stos. I spalic :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×