Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede sie bawic facetami

bede sie bawic facetami

Polecane posty

bede sie bawic facetami albowiem klaro dobrze mowisz dobrze mowisz, nie chce ranic zwyklych w porzadku facetow ale tych popaprancow, ktorzy maja zbyt wysokie mniemanie o sobie No w takim razie to dziewczyny do dzieła!!!!!!!!!!!!!!!!!;) W sumie sam jestem facetem ale cwanaiczkow to sam leje od czasu do czasu po pysku heh:) Pozdrawiam Panie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara już nie taka słodka
Hmmmm nie zgodzę się bo mnie wlasnie porzucil taki mikrus zwykly ani piekny ani nawet nie mial duzo w gaciach:p tylko cholerka tak mi w glowie narobil zamętu ..taki zwykly ale hmmm z tych oczytanych moze dlatego i mnie zostawil a ja wiazalam sie zawsze z takimi raczej jak to sie mowi co nie jednej moga w oko wpasc ..a taki ciapa mnie olal ...ja sie za wszystkich wezmę chyba ze zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
jestes starsza i ze wzgledu na to okaze szacunek ale uwierz mi ze przez ostatnie kilak miesiecy tak intesywnie szukalam milosci ze w koncu nic z tego nie wyszlo a co go zgorzknialosci to ja nigdy taka nie bede bo znam siebie i podejrzewam ze nawet nie bede w stanie wkurwic ani jednego palanta, z natury jestem bardzo uczuciowa i daleko mi do zimnej suki, :o ale wkurwia mnie juz to ciagle odrzucanie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:33 bede sie bawic facetami jestes starsza i ze wzgledu na to okaze szacunek ale uwierz mi ze przez ostatnie kilak miesiecy tak intesywnie szukalam milosci ze w koncu nic z tego nie wyszlo a co go zgorzknialosci to ja nigdy taka nie bede bo znam siebie i podejrzewam ze nawet nie bede w stanie wk**wic ani jednego palanta, z natury jestem bardzo uczuciowa i daleko mi do zimnej suki, ale wk**wia mnie juz to ciagle odrzucanie bo milosci nie szuka sie na sile i w desperacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara już nie taka słodka
a ja czuje ze juz ze mnie zimna sucz:-P ...nie mart sie koleżanko za Ciebie też sie się zemszcze na tych hujach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
klaro dlaczego tak spieszno Ci by zostać potworem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
wiec co mam zrobic? czekac ja wiem ze czekac bo podobno zjawi sie nagle i niespodziewanie tak? raz bylam zakochana moze inaczej mocno zauroczona i moze gdybym nie poznala smaku tego uczucia to tak bardzo bym za nim nie tesknila... nie wiem juz sama :( "rynce my opadujom" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Dokładnie... jeśli macie potrzebę mszczenia się, to PROSZĘ WAS LUDZIE, nie mścijcie się na osobach, które są szczere, któee chcą dobrze... Świat nie jest aż tak wredny, więc nie niszczcie tego co pozostało w nim dobrego - prawdziwych ludzi. A wszelkich cfaniaków którzy myślą tylko o jednym, aby przelecieć Was... jasne, ich gnojce i sprowadzajcie na ziemie (sam jestem wielkim fanem sexu - KOCHAM TO, ale podchodzę do tego z szacunkiem). ALE ZOSTAWCIE W SPOKOJU DOBRYCH LUDZI, bo dzięki nim jest nadzieja na lepsze jutro i na to żebyście Wy same były szczęśliwe. Bo co komu po tym, że nagle cały świat będzie pełny wrednych ludzi i ani jednej dobrej osoby? To będzie smutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara już nie taka słodka
maly ksiaze.....no rozumiem ze ty tez taki niepozorny jestes ,a ciebie kotku co spotkalo zlego?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
będę sie bawić facetami - nie szukaj miłości, szukaj ludzi, a wtedy na pewno pośród nich kiedyś znajdzie się ta Twoja miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
mam mnostwo znajomych a z obcymi nie mam najmniejszego problemu zeby sie zapoznac i dobrze bawic, porozmawiac na przyzwoitym poziomie etc. ale mimo wszystko czegos mi brakuje :| fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
oderdobe i tu Cie mam robaczku :p wcale nie jestem ze Ślaska :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara już nie taka słodka
idę koleżanki i koledzy bo siedzenie mnie już boli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
podbijaj LKlaro temat jak bedziesz miec czas :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skąd te powiedzonko? Bo brzmi znajomo:) ale za robaczka to klaps;) zdecydowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Zresztą... kur*** różnie bywało u mnie w życiu. Sam się mściłem, sam byłem oschły jak pustynia, ale wierzę, że dobro zawsze wraca do człowieka - zło również! Po prostu mam dosyć tych ludzkich gierek - SZANUJ SIEBIE, szanuj ludzi, to oni będą szanować Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
niepozorny ? tego bym o sobie nie powiedział ;> złego? ostatnio nic ;) ostatnio dostaje bardzo duzo ciepła i czułosci i jestem z tego powodu happy ;) nie rozumiem tylko czemu chcesz byc tym potworkiem - nic na tym nie zyskasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
ja to wymyslilam na poczekaniu :) a jak sie przyznam to co? Ty tez mi powiesz skad jestes? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wymyslilam na poczekaniu a jak sie przyznam to co? Ty tez mi powiesz skad jestes? ;p No to niezła wena;) A czy się przyznam? Nie widze powodów,żebym się nie przyznał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
Jakis_facet - widzisz ja to jestem tak zbudoana ze nie jestem w stanie faceta zranic, dobrego czy zlego :| nie umiem po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
jestem bardzo kreatywna i wiem ze gdyby moi rodzice poslali mnie od malenkiego na nauke jezykow obcych to dzis bylabym poliglotka :P ale brak kasy i ogolnie chujnia doprowadzily do tego znam rosyjski i angielski ej co jest? o czym ja tu w ogole rozmawiam? :P o jezykach obcych, spiaca juz jestem widocznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie bawic facetami Jakis_facet - widzisz ja to jestem tak zbudoana ze nie jestem w stanie faceta zranic, dobrego czy zlego :| nie umiem po prostu I po co było tyle szumu;) Fajna z Ciebie młoda kobieta:) Tylko miej oczy szeroko otwarte i dawaj szanse tylko tym którzy na to zasłużą;0 Taka męska rada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
mialo byc o wrednych sukach a wyszlo o slunsku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
będę sie bawić facetami - ale mszczeniem się, nie spotkasz miłości! Wiem, że trudno jest spotkać kogoś kogo warto jest obdarzyć uczuciem. Nie chodzi mi o to, abyś zmuszała się na pierwszą lepszą osobę która okaże Ci trochę ciepła... Każdy spotyka ludzi do których nic nie czuje, ale szanuj ich uczucia i bądź fair wobec ich samych. Nie bądź jak wszyscy. kończ związki z honorem tak jak należy... Złem nic nie zdziałasz, nie uczynisz siebie szczęśliwszą, a dobrem... na pewno więcej! Nie bądź łatwa, wręcz przeciwnie, bądź wyzwaniem, bądź kobietą z klasą i swoją dumą. Bądź człowiekiem który szanuje się i szanuje innych, a uwierz mi, że wtedy znajdziesz faceta który doceni to bardzo szczerze! Wierze, że Ci się uda, a jak nie, to wal do mnie - może uda mi się przywrócić Ci wiarę w ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
no juz mom ino dwoch chopockow do wyboru hej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×