Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede sie bawic facetami

bede sie bawic facetami

Polecane posty

Gość bede sie bawic facetami
kurwa panowie albo swietnie klamiecie albo dzieki wam wraca we mnie wiara w mezczyzn - zdanie lekko pogmatwane i nie poprawne gramatycznie tudzież stylistycznie ( z polaka mialam 3) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
oderdobe - nie dowiedzialam sie skad jezdyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Heh no a jak:) Nie wiem czy to kwestia senności czy nie ale już widac,że nie chcesz być wredną sucza;) I tak trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
A wiecie czemu jstem zmęczony tym wszystkim? Poznałem spory czas temu dziewuchę. Był to wtedy mój okres mszczenia się, zarywania, zaliczania (nie koniecznie chodzi o sex, co o samo podbudowanie swojego EGO). Ale zaczynało mi na niej zależeć, jednak cały czas miałem w głowie to, że ona mnie może wyrolować i swoim ostrożnym, pewnym siebie i cfaniakowatym zachowaniem coraz bardziej ją zniechęcałem do siebie - mimo, ze byłem fair, ale grałem kogoś innego niż tak naprawdę byłem w sercu... w końcu ona odwaliła mi wałka z wielkim hukiem, a ja w rewanżu jej... I CHOLERNIE NIE JESTEM Z TEGO DUMNY! ŻAL MI SIEBIE, bo swoją mściwością straciłem wartościowego człowieka - już pal licho uczucie, ale straciłem człowieka! Super się dogadywaliśmy, a teraz jesteśmy największymi na świecie wrogami wobec siebie! Smutne i żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
nie mam tego we krwi po prostu i dlatego pewnie nie raz dostane porzadnego kopa w dupala od zycia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
łopole czy nie?? bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie bawic facetami nie mam tego we krwi po prostu i dlatego pewnie nie raz dostane porzadnego kopa w d**ala od zycia Kobieto!!!!!!!! Przestań!!!!!!!Bo jeszce mi sie udzieli ten grobowy nastroj;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
Jakis_facet - nigdy nie bede zimna suką a kuźwa chcialabym choc raz zeby to facet zrobil karpia i byl zdezorientowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
w ogole co robi facet na kobiecym forum w sobote wieczorem? ile ma lat? aha ja jestem z miasta z pływającą machiną w nazwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
bede sie bawic facetami - a ja wnioskuję, że jesteś fajną dziewuchą, wartą poznania i wartą szanowania. NIE PONIŻAJ SIĘ i nie bądź taka jak inne. Pieprz cfanaków, ludzi którzy mają Cię gdzieś, a szanuj tych, którzy chcą dla Ciebie dobrze... Nie jestem katolikiem, nie mam żadnej wiary. Nie wierzę w to, że jak będę dobry, to Bóg mi to wynagrodzi... ale wierzę, że jeśli będę dobry, to jakiś człowiek u mojego boku mi tego wynagrodzi! Świat jest pogmatfany. Dużo zdrad, dużo wojen i niesprawiedliwości, ale do cholery jasnej... jeśli Wy wszystkie będziecie takimi SUKAMI to wtedy na pewno nie znajdę tej swojej miłości na tym świecie!!!!!! A nie chcę być starym zgorzkniałym dziadkiem który będzie non stop zamęczał ludzi gadką - jaki ten świat jest zły! bede sie bawic facetami - nie chcę abyś uwierzyła w facetów, chcę abyś uwierzyła w ludzi!!!!!!! Ps. to co? Dasz mi ten numer ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
Jakis_facet - jestem taka zajebiaszczą dziewuchą powiadasz??? :P musze sie zapytac mamy czy moge dac ci nr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie bawic facetami w ogole co robi facet na kobiecym forum w sobote wieczorem? ile ma lat? To kopalnia wiedzy na temat kobiet;) I ja z tej kopalni mam zamiar od czasu do czasu skorzystać....Kobiet nie można zrozumieć ale czytając niektóre posty mozna się wiele nauczyć...To tak na marginesie odnośnie pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
bede sie bawic facetami - hahaha - ćwiartka na karku, a miasto jedno z większych na wschodzie naszego uroczego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
ćwiartka czyli 25 :classic_cool: dobrze licze? :P a jedno z wiekszych miast na wschodzie hmm Lublin, Rzeszow Bialystok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
yeaaaah :) brava dla tego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Dokładnie, to KOPALNIA WIEDZY! Poza tym, rozmawiając z moimi przyjaciółmi, oni zawsze chcą mojego dobra - nie są obiektywni. A tu na forum wszyscy jadą równo i szczerze aż do bólu. Więc fora, tym bardziej fora kobiece są świetnym przepisem dla faceta na poznanie Was samych! Choć wiem, że nigdy Was nie rozgryzę, ale mimo wszystko zawszę będę mądrzejszy o te parę faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało ci się kolega jakiś facet chyba zrobił karpia;) i jest zdezorientowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Rzeszów i Lublin, ale zdecydowanie częściej to drugie - choć nie wiem jeszcze jak długo tu zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
ale dlaczego zrobil karpia? spiaca jestem i nie kumam za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
bede sie bawic facetami - nie chcę wyjść na natarczywego, ale... mama już odpowiedziała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
mama spi :( ale moze jak podam gg to sie nie dowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi sie tez juz patrzalki chyba mecza.bo myslalem ze kolega chybil a tak naprawde pisal o miescie z ktorego sam pochodzi,,,Pomylka rzecz ludzka;) Ale karpia moze tez walnal kto wie;) Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Karpia nigdy nie zabiłem... jak byłem mały (z 6 latek) budowałem z klocków lego tortury dla much, podpalałem osy a kijankom wydłubywaliśmy oczy... Ale karpia zabić? Pewnie kiedyś będę musiał, ale póki co nie musiałem się sprawdzać w roli rybomordercy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha85
No ja to pokazalam ze jestem suka hehe, przyjechal do mnie juz wlasciwie byly facet prosic o to bysmy sie zeszli. bylam i jestem przeciwna temu zwiazkowi. Poniewaz daleko od siebie mieszkamy z grzecznosci go przenocowalam;) oczywiscie w innym pokoju i to pietro nizej (domek jednorodz) no i w nocy cos mi sie zechcialo, poszla do niego, uprawialismy najlepszy seks jaki mialam w zyciu :D a po skonczonej robocie, powiedzialam TO JA JUZ IDE:) myslal ze bede z nim spac juz do rana i ze bedziemy razzem. hehe grzecznie usnelam w swoim lozeczku,sama:) potem powiedzial mi ze poczul sie wykorzystany!!!!! to straszne ;) no to jestem suka czy nie? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
oderdobe dobranocka i dzieki :*:*:*:* w ogole to Kasia jestem :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Oki, to możesz zrobić to po kryjomu, tak aby mama się nie dowiedziała... tylko pamiętaj... PO CICHU WYSTUKUJ NUMER NA KLAWIATURZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sie bawic facetami
buhaha85 - ja tak nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×