Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mierdass

Do wszystkich jęczących kobiet

Polecane posty

Gość mierdass

Czy wam móżgi rdza wyżarła ?? Gdzie Wy miały oczy jak brałyscie tych wszystkich "tak wam życie uprzykrzających mężczyzn" ? Nie miałyscie oczu bo jak babka sie uprze to wszystkie fakty robia za paiper do dupy - spuszcza się je z wodą a potem siębudzą ,we własnych Matrixie . Jesteście żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzoziemka z krainy Oz
Spokojnie kolo aleś się zdenerwował, lub raczej zdenerwowała Cię jakaś kobieta, rozwiń temat bo nie bardzo wiem o co Ci biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem o co mu chodzi
i sie z nim zgadzam, ale to dopiero teraz jak już sobie spieprzyłam zycie na własne życzenie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne ale prawdziwe *
mimo że jestem kobietą muszę się zgodzić z autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobor naturalny
bo prawda jest taka ze dla dobra puli genowej kobiety wybieraja draniow ktorzy lepiej radza sobei w zyciu, co gwarantuje ze potomstwo bedzie lepiej przystosowane do zycia, niestety dran pozostanie draniem i zycie z taka osoba konczy sie wlasnie postami na kafeterii eheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie calkowicie
tyle jest kobiet bez mozgu widzi, że jest z dupkiem, potrafi tu o tym napisać ale tak jakby to do niej w ogóle nie docieralo gość traktuje ja jak powietrze albo wywija takie numery że szkoda slow a ta jak ślepa i dalej z nim jest ryczy ale jest jest nieszczęśliwa ale jest czuje sie jak nikomu niepotrzebna i niekochana ale z nim jest bo czasem jej naściemnia że kocha no i puknie od czasu do czasu i ta już myśli , ze to milość wielka a potem zaklada topiki jaka to jest nieszcześliwa itd, zamiast jak widzi co sie dzieje kopnąć w dupe palanta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×