Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna dziołcha

bezsenność?

Polecane posty

tylko ze ja mam to co noc od...2 miesiecy:D wczoraj np. poszłam spać o 5 nad ranem, słuchając na przemian mp3 i bedać na kompie...oł biudiful lajf:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mogiła, dopadł mnie dół i nie moge z niego wyjść...grzebie i grzebie nogami, rekami, ale za głeboki jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie choroba, to przestawienie dnia z nocą:D moaja mama poszła spac o 22, a dla mnie to jest jak południe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnajme mieszkanie
ja tez nie spie,ale mam wazna rozmowe do przeprowadzenia,jakos i sen odlecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie macie postanowienia na jutro? nooo tzn na dzisiaj już:P moje: obudzić sie o 9, bo inaczej nie wstane na rozpoczęnie w pon:D chociaz nie wiem jak to zrobie jak trudno mi było sie dzisiaj podnieść z łóżka o 14:D w sumie...ssie mnie to o.O. jakoś sie przemoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mniej;) ponad roczek chociaz mentalnie czuje sie jak 30latka...następne postanowienie: zmienić nastawienie do życia i częściej sie śmiać (choćby z siebie):D albo nie smiac tylko usmiechac i byc zyczliwą dla ludzisk, bo smieje sie ze wszystkiego...komar przyleci i usiadzie na scianie - mnie to smieszy, ubralam długie spodnie a jest gorąco - mnie to śmieszy...przewiduje następne pytanie i odrazu odpowiadam:Niczego nie ćpałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli którą klasę teraz zaczynasz? a spoko, nawet nie wpadłam na pomysł, że mogłaś coś ćpać :D lepiej się śmiać niż płakać :P czy Tobie też tak samo jak mi nie chce się iść do szkoły? masakra... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estymona, szczerze z całego serduchna zazdroszcze. Chociaz moze 'wyjscie na swiat' dobrze mi zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej niż nie chce. Na samą myśl o szkole dostaje dosc nieprzyjemnych dreszczy, mówiąc prosciej na rzygi mi sie bierze. Z wielu powodów: kuć mi sie zupełnie nie chce; w zeszlym roku szkolnym przed wakacjami wygłupiałm sie przed wychowawczynią wiec bede miała ciag dalszy przejebaństwa w klasie; bede musiała wstawac w srodku nocy (czyli około 6:P) i bedzie mi bardzo zimno. zawsze jest mi zimno rano, nie moge o niczym innym myslec niz tylko o tym ze jest mi tak zimno; dałam kosza chamowi szkolnemu, to teraz jego banda sie do mnie przyczepiła. miałam dwa miesiące spokoju, teraz znowu bedzie:O; matematyczka ulitowała sie nade mną i dała wyższa ocene niż miała dać, wiec teraz bedzie mnie bardziej pilnowac...z tym ze ja jestem kompletny debil z matematyki:O ooo, rozpisałam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak, jak mi... moja wychowawczyni mnie nie lubi od samego początku :D i też nie chce mi się o tym mysleć... Z matmą nie mam kłopotów, ale za to już teraz boję sie myślec o lekcjach fizyki... No i to wstawanie rano... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś pasek na papierze czy na dupie?:D bo ja w sumie ani tu ani tu, ale blizej mi do tego drugiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za co Cie babka nie lubi?? Za zbyt sexy wyglad czy za własne zdanie (po częsci jak mnie:D)?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×