Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arthen1988

Czy lubicie delikatnych ?

Polecane posty

przeciez sam nazwal sie ciotą i zaczal mnie obrazac braku mojej tolerancji tutaj nie widze, to jest topik o gustach i o facetow jakich sie lubbi a jakich nie myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
a sam nikogo nie obrazam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
dobra , skonczmy juz to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cos do ludzi bez studiow czy po samej zawodowce? nie musisz odp juz duzo na ten temat napisales:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Turquoise
poki co to ty najwiecej sie rzucasz na tym topiku i obrażasz.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj mnie cioto w moim świecie nie przeżyłbyć kurwa jednego dnia bo tak by cię zgnoili takich frajerów się tępi na każdym kroku bo takie coś zamiast myśleć racjonalnie w sytuacji stresowej się rozkleii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasa:D Stary mylisz ze facet po studiach ma klase? A Ty studiowałeś kiedykolwiek? Wiesz co to jest akademik? Wiesz co tam się dzieje? jak faceci z klasa (bo przecież studiują więc automatycznie ją posiadają, normalnie dostają w raz z indeksem:O) leżą zarzygani zaćpani i bóg wie jeszcze co po ostrej bibie? Proponuje Ci nie uogólniać, wyjdziesz na tym lepiej niż na biciu sie w obronie dziewczyny PS. Ciekawe ze kumpla w takiej sytuacji olał byś ciepłym moczem a nie sorry, masz klase, faceci z klasą sikają na siedząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyss ale z ciebie
kozak. WOW! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
Posłuchaj mnie cioto w moim świecie nie przeżyłbyć k**wa jednego dnia bo tak by cię zgnoili spokojnie , nie podniecaj sie tak , bo ci zylka peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
Stary mylisz ze facet po studiach ma klase? A Ty studiowałeś kiedykolwiek? ja juz dawno skonczylem studia panstwe ., bo zaoczne i wieczorowe sa nic nie warte tam ida ci co sie nie dostali na panstwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyss ale z ciebie
cvxe ty tez nie przesadzaj.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
a nie sorry, masz klase, faceci z klasą sikają na siedząco skoro tak twierdzisz . To tlyko twoje zdanie , a kogo obchodzi zdanie laski z nizin spolecznych ? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie reaguje gdy ktos mnei obraza tylko sie smieje. No i w jego oczach i tak wychodzisz na debila który nie potrafi nawet niczego mądrego odpyszczyć więc jedzie po Tobie jeszcze bardziej bo mu na to pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiego jak opisane
w poscie tytulowym to bym nie chciala. Ale wrazliwy, czuly, delikatny i sentymentalny to tak ;) I poplakac tez sobie moze ;) Byle nie na jakims filmie o milosci :P Jedyne co mnie irytule w moim to to pieszczenie sie ze soba. Chyba kazdy facet jest hipohondrykiem. Udziabie sie w palca to kurka mdleje, maly katarek - umiera. No matko z corka. Jak ja bym tak odczuwala rozne dolegliwosci to bym od lekarza nie wychodzila! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh mało wiecie
Właśnie takich cweli z bram najbardziej denerwuje jak zlewasz ich zaczepki i nie reagujesz, oni tylko czekają aż coś odpowiesz i wtedy mają okazję rzucić swoje "a co, masz coś?" haha olewać debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało wiecie a czy ktoś mówi o cwelach z bramy, jak on ma taką klasę to wiedziałby że wrażliwość może sobie wsadzić głęboko w dupe jak chce coś zrobić w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacel
I znowu okazuje sie, ze kobiety glownie szukaja facetow-obroncow 💤 Kto wam kaze przechodzic srodkiem nocy po niebezpiecznej ulicy? Nie mowiac juz o tym, ze ile moze zdzialas jeden facet przeciwko chociazby dwojce napastnikow, nie mowiac o tym, jakby mialo byc ich wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o poczucie bezpieczenstwa 😴 jak bede wracac w srodku nocy po imprezie to nie chce sie bac, ze mnie żul z bramy zaatakuje, bo od tego mam m in faceta, zeby mnie bronil w takich sytuacjach ale nawet nie to jest najwazniejsze, tylko to, ze ciota jest aseksualna, a męskość.. wrecz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety bronią się same dopóki nie trzeba się bić kiedys jak szlam na impreze okolo 23 to mijalam pare, dziewczyna i chlopak i jakis koles najpierw pobil tego chlopaczka, a potem zaczal dziewczyne lac.. i Ty pytasz czemu wole jak facet sie umie bić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh mało wiecie
Jesteście naiwne jak dzieci. Jak idziesz z facetem w nocy on i tak nie ma szans obronić Cię przed napastnikami (ich jest zawsze więcej niż jeden, tego typu ludzie są mocni tylko z kolegami) Nawet jak pozornie widać jednego to z tyłu czają się koledzy do pomocy, którzy jak będzie potrzeba tak wpierddolą Twojemu obrońcy że wylądujecie na pogotowiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus ok ale to już jakieś ekstremum fakt że czasem trzeba jakiemuś frajerowi przyjebać czasem się dostanie w ryja ale kurwa to nie oznacza że mam chodzić i napierdalać wszystko co się krzywo spojżało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej miec faceta
co szybko biega ;) Przynajmniej pobiegnie po pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh mało wiecie
Czasami czyli sytuacja 1/100 haha to faktycznie fajnie, pozostałe 99 masz przejeebane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×