Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huggies.....

uczuenie od HUGGIS-ów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość huggies.....

kupilam ponad tydzien temu paczke huggisow (zawsze uzywalam pampersow ale skusilam sie na huggisy bo tak je chwalilyscie) i to byl wielki blad!!!!!! corka godzine od zalozenia haggisa miala strasznie czerwona pupe, cala w krostkach, myslalam ze to zbieg okolicznosci ze dostala odparzenia poczekalam pare dni stosowalam przerozne kremy na odparzenia ale to nic nie dawalo , wiec wrocilam do pampersow , pupka troche zbladla ale i tak byla czerwona, poszlysmy do lekarza i corka musiala dostac antybiotyk w kremie, i dopiero po 2 dniach zaczelo wszystko ladnie znikac ODRADZAM HUGGIES-y, to jedno wielkie gowno a nie pieluszki!!! i nie dajcie sie skusic przez cene bo za huggies-y zaplacilam 37 zl a pampersy sa teraz w promocji w realu po 42 zl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż , ja dokładnie to samo napisze o pampersach + to że spowodowały ranki :O wiosek jeden każde dziecko jest inne i tak nalezy je traktować :) a ja oprócz huggisow używałam tez dady (biedronka)- oki choć trochę twardawe, happy z belli - trochę grube i teraz testuje pieluszki tesco - te droższe . wszstkie oprócz pamprsów mogę polecić. więc wniosek znów ten sam - każdy maluch inny i zasługuje na inną pielegnację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też uczulały Pampersy. Huggiesy niezawodne. Bella Happy też nie uczulały, ale jakoś tak formą niezbyt pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huggies.....
ale huggisy tez sa sztywne :-0 brrr cos okropnego :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huggies - a napisz mi z łaski swojej, jak wyglądają te większe pampersy, rozmiar powyżej 3. Chodzi mi o budowę pieluszki. Bo od Pampersów 3, oprócz tego że uczulały, to córka miała okrutnie obtarty brzuch. Ciekawa jestem, czy w Pampkach 4 coś zmienili w kwestii elastyczności w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huggies.....
pampersy mojej corki wogole nie obcieraly, prawda ze rozmiar 3 w pampersach byl jakis felerny bo przeciekaly troche ale 4 jest juz ok!!! sa dosyc cienkie te pampersy i durzo lepiej chlona wilgoc i pielucha jak jest pelna nie jest tak "napompowana" jak w huggisach a gumka jest po bokach i jets bardzo elastyczna , moja corka nie ma najmniejszego obtarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huggies.....
ale co do huggisow to chodzi mi tez o to ze one sa durzo sztywniejsze od pampersow , i jak pielucha jest pelna to staje sie strasznie twarda a pupka mojej coreczki zawsze byla mokra ( chpodziaz ze wzgledu na to uczulenie zmienialam jej huggisa co gora 2 h):-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie, lepiej to one nie chłoną, Pampersy chłoną mniej niż Huggiesy (687 ±4), mniej niż Belle Happy (601 ±11), one chłoną na poziomie Tesco Value (551 ±12). Dokładnie chłonność Pampersów wynosi 570 ±13g. Zostało to wybadane przez Federację Konsumentów ze środków finansowych Unii Europejskiej oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Ehhh... Gdyby nie to uczulenie na balsam pampersowy to bym może spróbowała dla testów te pampersy 4 kupić, ale tak to się boję ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do > huggies..... wiesz problem wieczniemokrej pupy miałam przy pampkach i poważnie moię, każdy brzdąc jest inny i inaczej nalezy go pielęgnować ! nie ma , ze u was sprawdziły się pampki to u mojej tez się sprawdzą - tak fajnie nie jest ! wybór pieluszki to tak samo jak trafić w dobry i skuteczny lek przy kolkach :O moja jest wyjątkowym alergikiem i huggisy sa u nas bardzo długo, ale mimo częstego przewijania i to nei pomaga dlatego ciągle testuję nowe i nowe pieluszki , aby moje dziecko było na przemian w róznych pieluchach - to jest dopiero jazda :( dziewczyny polecały mi specjalne pieluchy dla alergikow- tyle tylko, ze u mnie w mieście nikt o nich nie słyszał i nikt nie chce ich tylko dla mnie sprowadzić :( i jeszcze jedno - czy uzywasz kosmetyków barierowych? i czy przypadkiem przy zmienia pampków niemzieniłas tez i kosmetyku? ps nie namawiam sie broń boże na huggisy , co to, to nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o mokrą pupę, to to też badali. Huggies wchłonął pół szklanki cieczy więcej, a oddał (po wyciśnięciu) tylko kropelkę więcej niż Pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemical -no własnie i ja bardziej obstawiam kosmetyk barierowy - niz pieluszkę :D choć u różnych dzieci róznie z tym bywa :D:D u nas sudocrem poległ na całej linii, a zwykła oliwka bambino okazała się być zbawienna :D:D:D:D:D ale, żeby tak słodko nie było to na noc mamy puderek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas najlepiej rossman - na noc, bo chlonne. i bella - rewelka. pampersy strasznie smierdzą. haggiesy jakies papierowe, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huggies.....
nie ja zawsze uzywalam sudocrem tylko!! i tak jak napisalam juz po pierwzsej pieluszce huggis mala dostala tego uczulenia... a co do chlonnosci to wiesz ja pisze co ja zauwazylam, po nocy w huggisie corka miala mokra pirzamke i musialam jej zmieniac pozniej 2 razy w nocy :-0 a pampersa jeszcze nigdy mi sie przesikala a spi w nim przez cala noc :-) wiec mowi to samo za siebie :-) i nawet jak pampers jest juz pelny to i tak jest bardzo miekki a huggisy no... niestety... ja tylko opisalam moja historie zwiazana z huggisami ale jezeli komus one pasuja to przeciez logiczne ze ich nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez miala krostki od huggiesow dlugo uzywalismy pampersow, ale zdarzalo sie, że niektore opakowania byly chyba jakieś zleżałe i czasem miala od nich czerwoną pupke. czesto kupowalam tez te fioletowe tesco, po nich nic jej nie bylo, choc zmienialam je ciut czesciej. A odkrylam je jak poprostu w tesco nie mieli akurat rozmiaru pampersow jakiego szukalam i pozostaly mi tylko do kupienia te tescowe. Linomag jest wspaniały, sudokrem wypalał mojej corci dziury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×