Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muah xxxx

Co myśleć o 22 prawiczku?

Polecane posty

Gość 6577777777777
Głupoty gadasz. Normalny zdrowy człowiek potrzebuje seksu - czy to facet, czy to kobieta. Jesli więc trzyma ten swój wianuszko-kwiatuszek czy jak nazywacie to w swoich gronach - np. do 30-tki to coś jest bardzo, bardzo nie halo i ja osobiscie bym nie pakowała się w znajomość z taka osobą. 22 lata i prawiczek to nie jest jeszcze tak źle. Ale jeśli taki prawiczek podaje powód "szukam tylko czystej i nieskalanej dziewicy bo inne to kurwy" (po prostu aż brzęczy w tej wypowiedzi zazdrość że inni mają życie seksualne; a wiadomo że zazdrość rodzi nienawiść) lub "leciały na mnie super laski ale mi się nigdy żadna nie podobała" to bym delikatnie acz stanowczo wycofała się z takiej znajomości. Mitoman z problemami natury psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6577777777777
to było do popapranego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6577777777777 ..troche masz racjii bo nikt nie czeka na tego jedynego to bardziej wymówka niż czekanie nikt nie mówi o zaliczaniu niewiadomo ilu ale chociażby jedną a potem szukac sobie już kandydatke na żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla Ciebie wystarczy, ze kobieta ma na Ciebie ochotę, jest piękna, mądra i inteligentna, fajna i miła wystarcza, żeby iść z nią do łóżka to współczuję Twojej żonie - w moim otoczeniu jest takich kobiet kilkanaście (do biednych nie należę a pieniążki powyższe cechy przyciągają) i jakoś opieram się bez większych problemów. Widzisz - jest między nami różnica - ty najwyraźniej jesteś facet prosty - jak laska Ci się podoba i na ciebie leci to nie ma przeciwwskazań, żeby się z nią przespać, ok, powiedz to kobiecie, która powie Ci "tak" przed ołtarzem - o ile taka się trafi wiedząc ile potrzeba, żeby zaciągnąć Cię do łóżka. Ja jestem starym idealistą jeśli nie jestem pewien, że kobieta może zostać moją żoną (o ile do tego dojdzie) to sorry ale na moją sypialnię może co najwyżej popatrzeć z utęsknieniem :) Orevoir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6577777777777
Był taki jeden odcinek PRzyjaciół - gdzie byłą wersja alternatywna - co by się stało, gdyby ludzie w pewnym momencie (ajkoś na studiach) podjęli inne decyzje. No i jest pokazane ich życie za 10 lat. Monica jest otyła kobietą, nieatrakcyjną. Koleżanka pyta ją "uprawiałąś już seks?", a ona "nie, czekam na tego jedynego" (na widowni śmiech). Podczas gdy w "prawdziwym" życiu byłą piękną, zadbaną kobietą któa miala powodzenie i oczywiscie dawno straciła dziewictwo. Więc gadki "Czekam na jedynego" to w gigantycznej wielkości wymówki ludzi nieatrakcyjnych (chociaż kazdy z nich uwaza że z nim akurat jest inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6577777777777
"Jeśli dla Ciebie wystarczy, ze kobieta ma na Ciebie ochotę, jest piękna, mądra i inteligentna, fajna i miła wystarcza, żeby iść z nią do łóżka to współczuję Twojej żonie" Mojej żonie? :) Nie sądzę by w Polsce śluby 2 kobiet były dozwolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie problem ;) On prawiczek, ona dziewica....Chca być razem, razem się rozprawiczą i basta. Po co tyle gadania i o czym tu myślec :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6577777777777
mialo być Większości * a nie wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to samo co o 22 letniej dziewicy powiedzmy. Szczerze mówiąc nie wiem w czym mas problem. Seks to nie sama przyjemność ale również ewentualne jego konsekwencje, od ciąży począwszy na chorobach skończywszy. Dlatego seks dla samego seksu z osobą że tak powiem przygodną, z osobą z którą nie wiadomo czy chce się spedzić całe zycie jest jednak dużą głupotą. Inna sprawa religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu kwestia ewentualnego dziewictwa czy jego braku nie powinna być kwestią decydującą o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Prawiczek i kropka 1987, Popaprany- takich mężczyzn jak Wy szukać teraz ze świecą w ręku :) Brawa dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek27
a co myslec o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu pisząc kolokwialnie seks ma na celu głównie prokreacje -rozmnarzenie, więc idąc dalej tym tropem, aby utrzymać gatunek nie może on być skomplikowany - gdyż nie każdemu mogłoby się udać spowić potomka, dlatego też, co za różnica ile się ma lat.?:P może to dziwić co praawda, że mając lat 30 ktoś nie uprawiał seksu, ale cóż, widocznie nie było odpowiedniej sposobność. Lepszy prawiczek aniżeli taki co zadnej nie przepuści. Swoją drogą znam wiele par gdzie facet ma lat prawie 30 a z seksem czekał do ślubu, podobnie jak jego partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Prawiczek i kropka 1987, nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
czesc k.ur.w.y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że tutaj dużą w przypadku tych akurat par odgrywała religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×