Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turqs

czy chcecie być chrzestnymi rodzicami?

Polecane posty

ja bym chciala, ale planuje sie wypisac z kosciola i nie bede mogla byc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, szczęśliwie nie byłam u bierzmowania - a gdybym była, to już bym mogłą zacząć oszczędzać kasę na prezent komunijny.Po komunii zaś na ślubny. Kocham wszystkie te uroczystości, i tak potem najważniejsze są więzi wytworzone, a nie mianowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzeb bede miec tylko bez obrzadku katolickiego ale to co sie bedzie dziac z moimi zwlokami po mojej smierci wisi mi calkiem hehe tylko juz wiem ze mam byc chrzestna dzieci 2 moich przyjaciolek i sie tak cieszylam a tu kapa :( ale przynajmniej na prezentach zaoszczedze hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
nie i raczej mnie nigdy nikt o to nie poprosi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemm i
wlasnie mam pod opieka tego brzdaca.... zdecydowanie dwa dni to za duzo wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
turquoise-- dlaczego taka decyzja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba wczoraj wypowiadalam sie tu na topiku o spowiedzi i mowilam,z e jestem niewierzaca i sie mnie ktos spytal, czy sie wypisalam.. wczesniej o tym nie myslalam. a skoro jestem niewierzaca, nie chodze do kosciola od paru lat, to dlaczego by nie? dlaczego mam nalezec do organizacji, z ktorej pogladami sie nie zgadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie musisz placic podatku dla kosciola chyba ze meiszkasz w niemczech ( wtedy to ma sens) , a jesli to nie zmienia nic w Twom zyciu to po co komplikowac? wiele osob nieformalnie do kosciola nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
ale jestes niewierzaca czy np. zmienilas wyznanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
ja nie musze byc chrzestna aby pomoc sie zaopiekowac dzieckiem tez do kociola nie chodze ale sie nie musze wypisywac bo ja sie nie zapisywalam jak juz to niech mnie rodzive wypisuja bo to oni kiedys decydowali o tym gdzie mam nalezec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolyyyyyyy
ja też nie należę do Koscioła i uważam, że to wszystko co Kościół proponuje, to tylko wyciaganie do ciemnych ludzi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×