Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrzej PL

Czarne chmury - widmo zdrady - pomóżcie

Polecane posty

Gość Andrzej PL

NIestety to co wydawało mi się przez ostatnie lata nierealne staje się coraz bardziej realne! Podejrzewam swoją żonę o zdradę i mam chyba ku temu powody - chciałbym Was prosić o obiektywną ocenę... Wczoraj córka zapomniała komórkę u swojej koleżanki a że była z nią umówiona na mieście po odbiór żona pożyczyła jej swoją aby dogadały się co do spotkania. Gdy Ada (córka) wróciła żony jeszcze nie było więc to mi oddała komórkę, mówiąc, że przyszły trzy smsy do mamy ale nie odczytywała, bo to nie jej sprawa. Z czystej ciekawości i zaniepokojenia wszedłem do skrzynki odbiorczej a tam trzy smsy od Irenki. Nie znam żadnej Irenki ani żona nie zna raczej, tak więc wydało mi się to trochę dziwne. Nie odczytywałem ich jednak. Po chwili córa powiedziała, że dzwonił ktoś zapisany w książce jako Irenka ale odezwał się męski głos po czym się rozłączył... Powiem szczerze, że to już mnie zdenerwowało i odczytałem te smsy. Nie będe ich cytował, choć znam je na pamięć. "Irenka" wyznaje jak to wczoraj moja żona wyssała z niego ostatnią energię i że dzisiaj idzie na grzyby, było też o filmiku z figlami, że Irenka go właśnie ogląda i twardnieje" wtedy ta cholerna komóra się rozładowała i tu pytanie do Was... Myślicie, że bateria jest źle sformatowana, czy to wina chińskiego zamniennika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej PL
Odszukałbym Irenkę i wsadził mu ładowarkę do gardła a wyciągnąłbym przez nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli odpowiedź to nie podszyw, to ustal fakty, znajdź Irenkę i wytłumacz "jej", że się nie staruje do cudzych żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Liwia
Zdradza cię...Irenka to facet, też tak oszukiwałam swojego byłego niestety. Porozmawiaj z nią spokojnie ( o ile to w takiej sytuacji możliwe) zobaczysz jej reakcje.Jak powie, że to koleżanka włącz opcje głosnomówiący i zadzwońcie wspólnie do Irenki-jak odbierze facet lub żonka na sama mysl o telefonie się zbulwersuje masz odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuula moze tak przeczytaj
do konca bo chujowe te twoje porady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Liwia
Moja odpwiedz też niestety nie na temat...na bateriach w telefonie się nie znam...a w sumie nic innego cię nie interesuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodać nic ująć i tyle
to ta chińszczyzna zas.rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×