Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolorowa groszkowa

Poznalam fajnego faceta, lat 24.....

Polecane posty

Gość Kolorowa groszkowa

Okazalao sie, ze jest prawiczkiem. Na poczatku mnie to zdziwilo, ale pozniej zaczelam sie cieszyc, ze moze czeka na ta jedyna itp. Wkoncu nadszedl czas naszego pierwszego zblizenia. I wiecie co sie okazalo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że sięobudziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że jest kobieta
?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że ma 34 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa groszkowa
Dokładnie. Ma strasznie, ale to strasznie małego :) Sama nie wiem co robic :D Koleś jest swietny ale... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego poznawanie przeze mnie facetow odbywa sie w 5 etapach: 1 - ocena wygladu 2 - rozmowa 3 - calowanie 4 - macanie 5 - sex malo ktory dochodzi do 5 bueheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzaz
"że chleb podrożał" ahahahahahhaa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzaz
"malo ktory dochodzi do 5 bueheheh" bo pewnie poznajac sie na tobie, szybko uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa groszkowa
Nie, no ma ciut wiecej niz na zalaczonych obrazkach, jakies 6 cm. W wzwodzie nie wiele więcej (jakies 10). W dodatku cieniutki, oj , cieniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
flaczek ma zazwyczaj okolo 8 cm w zwodzie okolo dwa razy wiecej ...aha i czasami malutki w spodniach w czasie erekcji ma ma wiekszego niz ten co ma duzego ale w erekcji powieksza sie tylko o 2 cm..dlatego oceniac trzeba w zwodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzaz
a wracajac do tematu, przeciez twierdzicie, ze rozmiar nie ma znaczenia :classic_cool: a 10cm calkowicie wystarcza, zeby kobiete zaspokoic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze ma znaczenie (nie no, zle napisalam, malo ktory dochodzi do 4, bo do 5 tylko jednemu sie udalo :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa groszkowa
kurcze ale jak to wytlumaczyc, on jest taki cieniutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie ma znaczenia ale chyba lepiej by było jakby facet miał te 16 cm niż 10 a potem trzeba by się było męczyć, gimnastykować byle osiągnąć orgazm. Jak kobieta ma duże wymagania to jej to nie wystarczy, jak seks nie jest aż taki ważny to pewnie nie zwróci na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa groszkowa
Dla mnie seks jest bardzo ważny. Bardzo lubie tego faceta, mozna powiedziec ze sie niezle zauroczylam, ale nie zadowoli mnie raczej swoim przyrodzeniem. Bo nie dosc ze krotki to strasznie cieniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez by coś takiego mimo wszystko odepchnęło. Bo prawda jest taka, że może i z nim będziesz ale prędzej czy później zapragniesz porządnego, prawdziwego seksu i albo zdradzisz albo go zranisz odchodząc. Więc zdecyduj się już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzaz
Jak mozna odpasc na etapie calowania i macania 😭 I wiem, ze klamiecie, piszac o rozmiarze, ale czemu to robicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsa
zawsze mozesz sobie kupic fajny wibrator,albo dwa rozne,duzy i maly.moj maz czasami jak dochodzi szybciej ode mnie to wtedy uzywam wibratora,on patrzy oczywiscie,i jest cudnie.sprobuj,jesli wam nie wyjdzie to na prawde,jesli dla was obojga kupno wibratora i uzywanie go bedzie ok,to dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfd
I własnie dlatego niektórzy faceci długo zostają prawiczkami... Generalnie wielkość faktycznie niekoniecznie ma coś wspolnego z kobiecym orgazmem, bo i tak zdecydowana większość kobiet musi mieć pobudzaną łechtaczkę, ale... z małym penisem jest nastepujący problem: nie można się kochać ostrzej bo ... wypada. Przy ruchu cofającym maly penisek po prostu wyp[ada z pochwy i trzeba robić małe, płytkie ruchy. No ale że cienki to ja bym tego nie zniosła... Wiadomo że pochwa jest bardziej wrażliwa na rozciąganie niż na penetrowanie głebokie. Zauroczenie zauroczenie, ale ja nie chcialabym się wiazać z małym penisiątkiem. Kiedyś też spotykałam się z facetem który miał mikrusa, gdy obejmowałam go dłonią to nawet główka nie wystawała, a mam raczej drobne dłonie. Straszne to było. Na szczęście mój obecny ma cudownego, długiego i grubego penisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfd
No. Nie rozumiesz i własnie dlatego jesteś i zostaniesz prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna odpasc na etapie calowania czy macania jeden odpadl, bo calowal romantyyyyyyyyycznie az mi sie odechciewalo drugi kiepsko macał :O a trzeciego (ostatniego) ja zmacałam i stwierdzilam, ze dla takiego sprzetu nie warto marnowac mojej Małej Szanownej :classic_cool: rozmiar ma znaczenie, przynajmniej dla mnie a sex jest jednym z priorytetow w moim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzaz
"ja nie rozumiem czemu dla was kobiet jest takie wazne jaki facet jest w lozku. niektore tu pisza tak jakby liczyl sie dla nich tylko seks" wiesz, moze nie do konca. Ja to widze tak: jak facet ma fajny charakter, ale jest kiepski w lozku, to kobieta go zostawi. jak facet jest zajebisty w lozku ale ma kiepski charakter, to kobieta z nim zostanie. Lepiej wiec byc tym drugim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×