Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ej man123

jak to wygląda?

Polecane posty

Gość ej man123

ja 20 lat on 38 po rozwodzie z 3 dzieci ciekawe co :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1993
lecisz na jego kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
nie :) wczoraj go dopiero poznałam wiec nie wiem nawet czy ma kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
omg wtf kreci cie taki stary koles ? wez sie wyluzuj dziewczyno tylu fajnych kolesi w Twoim wieku na przyklad ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola rola
wygląda normalnie. jak niby ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
stary hmm wiesz jak mi powiedział ze ma 38 to mi kopara opadła ja mu nie dawałam wiecej jak 30 :) ale nie powiem przystojniutki facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomyśl, czy będzie miał czas na dzieci z Tobą- bo chyba w przyszłosci planujesz przynajmniej jedno? Pomijam kwestie finansowe. Facet chce się dobrze ustawić - młoda, świeża, do poruchania w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
heh w sumie na jego miejscu bym sie cieszyl bo fajnie w takim wieku roochac sobie mlode doopy i je wykorzystywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa24
A jak się poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
dzieci ja raczej nie planuje :) a poruchac to raczej nie ze mna :D mialam sie dzis odezwac ale chyba tego nie zrobie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
heh a co taka porzadna jestes ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
no raczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
to luzno :) a jestes ladna,wysoka ,zgrabna itp ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zbyt mloda
na gościa z takim bagażem ...... życiowym daj se luzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
ładna zgrabna i powabna ;) nie odpowiadam to nie mi oceniać :) ale raczej zle ze mną nie jest... panowie mnie lubią i to ze szanuje siebie i swoja dupe :) no raczej sobie dam spokuj :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
a jestes brunetka ,czy blondynka ? moze pokaz foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjo
A zastanawiałaś się czemu jest po rozwodzie? Przystojniaczek, umie wyrywać nawet młode laski i pewnie nie tylko młode. Facet szaleje teraz bo ma kompletną wolność bez żony i 3 dzieci na głowie, a tu 40-stka niedługo. A rozwód to pewnie dlatego, że wykorzystywał i w małżeństwie swoją urodę na skoki w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
brunetka haha :D nie pojebało mnie jeszcze zeby swoje zdjecia pokazywac :] z tego co wiem rozwiódł się 11 lat temu, a skoki w bok zapewne też były przyczyną rozwodu... ale to zadna nowośc większość facetów jest taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
jak brunetka to nice :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
no najstarsze dziecko ma 17 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Dziewczyno !! nie słuchaj nikogo ,masz swój rozum i idż za głosem serca ! Ci co tu są tacy NIBY rozumni , to jeszcze dzieci ! Pogadaj ze starszymi i bardziej doswiadczonymi , albo zaczekaj az dzieciaki do szkoły polecą ! jestem kobieta i mam całkowicie inne zdanie na ten temat ! Ale wybór zawsze nalezy do CIEBIE ..pamietaj o tym :)) Pozdrawiam i szescia zyczę ! meza miałam młodszego odemnie o co ?? a zyje z facetem odkilku lat z młodszym ....Czy psy na lata sie gryzą ?? pomyśl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Maz był młodszy o 2 lata a k* jest młodszy o 10 lat ! jest suuuuper ! zgadzamy sie i uzupełniamy wzajemnie :)) Powodzenia mała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Do white cat :)) n ie rozumiesz ?? hmmm to ile masz lat ?? powiedziałam ze tu sa tylko dzieci !! A jesli kochasz kogoś to co ? czy wiek liczy sie ? Czy liczy sie to z jakim człowiekiem zyjesz ? dla mnie liczy sie człowiek i to co ma w głowie a nie jego lata ! Rozumie4sz ? Pozdrawiam i przepraszam Cię , bo raczej mało miła jestem ! :)) sorki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: cooooo Tak oczywiście, że w Miłości wiek się nie liczy. Tylko po co się ma młoda dziewczyna angażować uczuciowo w mężczyznę z bagażem doświadczeń, z trójką dzieci nieomal w Jej wieku, prawdopodobnie babiarza, o 18 lat starszego od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Do white cat Tak :)) Pop[ieram Cię :)) ale kto wie czy on nie jest ten najjj ukochańszy i najsłodszy ? Nie mozna skreslać tylko dlatego ze jest po rozwodzie i z dziećmi ! Nie znamy przyczyn i potrzeb jego rodzinki a to ze ma bagaż to moze dlatego bedzie czuły i wspaniały ? Kto wie :)) Powodzenia ! Popieram Cię .. wiem co masz na myśli ..ale czy wszyscy faceci to swinie ?? A my ? kobietki ? Wiem ze sami siebie nie widzimy ..ale czy jesteśmy wspan ialsze ? My wymagamy a co dajemy w3 zamian ?? NIC to sadzę nie tylko po sobie , ale po obserwacji znajimych ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Przepraszam za błedy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edhjsrfsarara
spoko niech sie z nim zwiaze dostanie po dupie ,zostanie zdradzona i skrzywdzona to moze sie czegos nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×