Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ej man123

jak to wygląda?

Polecane posty

Wracając do tematu, Cooooo, to gdyby to była moja przyjaciółka i takie pytanie mi zadała, tak bym Jej odpowiedziała: jeśli jeszcze się nie zaangażowałaś, to nie angażuj się w to. A i tak zrobi jak zechce, prawda? Jestem zwolennikiem rozumowego i racjonalnego podejścia tam, gdzie jest to możliwe. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Do edhjsrfsarara !! A dlaczego ma dostać ?? Nie rozumiem ? Czy Ty myslisz tylko swoimi kategoriami ?? jak Ty tego doswiadczyłaś to n ie znaczy ze wszyscy biją i zdradzają ! Uwazam , ze zle podchodzisz do zycia ! Sorki ale takie mam zdanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
edhjsrfsarara dlazego od razu stwierdzenie ze to ja zostane zdradzona i skrzywdzona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Do .. white cat :)) Popieram i teraz madre zdanie napisałaś ! Buziaczki dla Ciebie !! M IŁEJ nocki !! pamietaj śpiochaj grzecznie ;) Zartuje sorki ale chyba nie smucisz sie cio ? jestem naprawde sporo starsza i ta wypowiedż Twoja m i pasuje !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
Do .. ej man123 :)) Kochana zrób jak myslisz ! ja spotkałabym sie na gruncie neutralnym i rozgryzła faceta a moze on tylko pragnie poczuć sie młodo i wypić kawe we wspaniałym towazystwie ? Poszłabym na to spotkanie :) Ale TY zrób jak uwazasz ;) Powodzenia !!Oby zycie do Ciebie uśmiechneło sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjo
cooooo - wybacz, ale wiek nie określa mądrości człowieka. Najlepszym przykładem tego jesteś Ty i autorka. Ty niby starsza a podchodzisz do tej sprawy jak pierwsza naiwna i autorka młoda, ale dla niej to było humorystycznej raczej wydarzenie spotkanie z tym panem i wyciągnęła już mądre wnioski. Może to jednak zależy od doświadczenia życiowego autorka młoda, atrakcyjna miała dużo doświadczeń z tym, że podrywają ją najróżniejsi panowie i już sobie wyrobiła zdanie! Żebyś się nie doczepiła do mojego wieku to mam 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
ej man 123 jak masz na imie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
do ..ojojjo :) Nie stwierdziłam ze jestem madra , bo starsza , ale chodziło mi o to , ze hurrra wszyscy walą ze facet ma chec ja młoda i naiwną wykotłować * uwieżć a moze on całkowicie inne plany ma ? Czy zawsze jak rozmawiasz z facetem to kończy sie sypialnią :)) ja tez mam 3 dzieci a on 1 i naprawde dopiero wiem co to jest prawdziwy facet a czy zdajesz sobie sprawe ile musiałam czasu nad tym zwiazkiem myśleć ? to nie jest proste - pomyśl ! Nie mówie aby ona poszła z nim .. poczytaj prosze ! Powodzenia w zyciu Tobie z całego serca zyczę !! Moze trroche za mało zrozumiale piszemy ..ale czy n ie dazymy wszyscy do szescia i zrozumienia ! Przepraszam jesli Cię uraziłam ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo
DOBRANOC 👄 Wybaczcie ale jutro muisze dzieciaczki do szkoły wyszykować ! Powodzenia WSZYSTKIM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjo
cooooo- dobranoc i na pewno mnie nie uraziłaś, więc się nie martw! A autorka i tak pewnie zrobi tak jak uważa, ale dobrze, że zdaje sobie sprawę z zagrożeń. A moim zdaniem zagrożenia są duże: facet jest sporo starszy i dużo już przeszedł w życiu, więc porozumienie pomiędzy kimś kto już prawie wszystko przeżył: małżeństwo, 3 dzieci, rozwód a kimś kto nie planuje tego jeszcze przed dłuższy czas i chce wszystko przeżyć we właściwym czasie może być ciężkie. Poza tym rozwód ma już od 11 lat, jeśli by chciał stabilizacji to przez tak długi czas by tego nie zrobił? Naprawdę istnieją takie osoby, które nie mają planów życiowych uwiązać się kogoś i płodzić dzieci (a w szczególności jak mają ich już 3) tylko bawić się i korzystać z okazji jakie przynosi życie. Dlatego może dla niego spotkania z tak młodą dziewczyną, która pewnie nie będzie chciała tych zobowiązań z nim są atrakcyjne. Poza tym to podobno kawał ciacha i jak takim wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej man123
wiesz może i niby takie "ciacho" ale z tego o wywnioskowałam to z rozmowy wynikało że dośc rozważny facet... ale do konca tego nie moge stwierdzic bo to tylko jedna rozmowa była. On z bagażem doświadczen hmm powiem tak że dużo doświadczen nas połączyło gdy rozmawialiśmy :) dla niego na pierwszym miejscu są dzieci i powiedział mi to od razu że osoba z którą miał by się związac jest dopiero na drugim miejscu i powinna to zrozumieć. ja już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojpseudonim
jak dla mnie to raczej za stary dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanka
daj sobie spokoj młoda jestes znajdziesz lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×