Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hm hm hm hm

Pasta wybielająca Blanx - opinie?

Polecane posty

Dość dobra, choć myślę, że dopiero po długotrwałym zastosowaniu będzie widać oststeczne efekty. Stosuję tę pastę zaledwie od tygodnia ale jestem zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka33
Nie ma co wierzyć w wybielające pasty :) Swoje zęby wybielałam u dentysty i efekt był bardzo zadowalający :) Tutaj namiary na gabinet http://www.luksdent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pasta skutecznie wybieli zeby. Ja się zdecydowałam an wybielanie w Klinice Unident w Radomiu i efekt jest powalający. Nie wiedziałam, że zęby moga byc aż tak białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZNADZIE4JNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam w drogerii, gdy byla na promocji, ale nie widzialam zadnego efektu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_54
Używałam ale efekt taki średni więc szukałam dalej i wyszukałam metodę Martuni, dziewczyna opisuje ją na blogu, spróbowałam i teraz dopiero moje zęby są naprawdę białe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim - nie oczekujcie cudów. Owszem, na ajonie przywróciłam zębom zdrowie, ale to jednocześnie był efekt systematycznej pielęgnacji. Wtedy właśnie doszłam do tego, że zęby zrobiły się diametralnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNA PASTA NIE WYBIELA :) Właśnie wróciłam z czyszczenia zębów. Pani poleciła mi pastę BlanX anty-osad ponieważ mam duży problem z osadem po czarnej herbacie. Jednak od razu powiedziała że NIE MA czegoś takiego jak pasty wybielające ;) żadna pasta nie wybiela zębów to tylko chwyt reklamowy :) pastę poleciła tylko ze względu na usuwanie osadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, ze ważniejszy od wybielania jest skład tej pasty. Nie podrażnia dziąseł , nie niszczy szkliwa, działa anty-bakteryjnie. Warto jej używać z tych względów. Jak ktoś chce mieć białe zęby to do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna789
a ja stosuję pastę blanX i mam wrzenie że działa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ryzykowałąbym używania takich wybielajacych past. naczytałam sie chyba za dużo na temat możliwych powikłań, które cieżko później zniwelować, jak np. nadwrażliwość. Dlatego na zdecydowałam sie na wybielanie w gabinecie http://www.popkoadam.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, zniszczyłam sobie takim wybielaniem pastą zęby, mam teraz nadwrażliwosć i muszę pamietać o regularnym lakierowaniu ich w http://przychodniadental.pl/. Niestety, jak chciało sie szybkich i tanich efektów czasem trzeba za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytna123
Po co narażać dziąsła różnymi pastami? Ja byłam na dobrym zabiegu w Impladencie, mają usługę wybielania zębów: http://http://impladent.pl/uslugi/wybielanie/. Po tym miałam ładne, bielutkie ząbki, aż mi szkoda ich brudzić kawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytna123
Źle mi wkleiło linka: impladent.pl/uslugi/wybielanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie jestem zwolenniczką past wybielających. Wiecej szkody niż pożytku przeważnie, więc jeśli wybielanie to tylko w sprawdzonym miejscu, jak http://www.medidens.pl/. Na właśną rękę nie radzę działąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariakrakow
Używałam blanx ale nie byłam zadowolona z efektu. Wybieliłam swoje zęby dzięki metodzie Martuni, teraz wreszcie mam białe zęby https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa komentarzy negatywnych i z reklamą gabinetu, w którym można wybielić zęby. Jasne, że takie osoby napiszą krytyczny komentarz. Ja kiedyś używałem pasty Blanx Anty Osad tak gdzieś przez pół roku jako pasty do codziennej higieny jamy ustnej. Pasta wybielała zęby bardzo powoli i przy codziennym stosowaniu nie zauważałem efektu. Ale po kilku miesiącach moi znajomi zaczęli mnie pytać co takiego robię, że mam tak białe zęby. Przejrzałem stare zdjęcia i zobaczyłem, że rzeczywiście efekty są widoczne. :-) Później przestałem ją stosować, a używałem na przemian różnych tańszych popularnych past wybielających, typu Signal / Colgate / etc. I teraz zęby znów nie wyglądają najlepiej. Więc znów mam zamiar wrócić do blanx'a. Na razie to jedyna pasta, która mi pomogła. Więc mogę ją polecić. Pewnie nie każdemu pomoże, ale zróbcie zdjęcie zębów przed rozpoczęciem stosowania, używajcie jej przez jakieś 3 m-ce jako pasty codziennej i porównajcie sobie wyniki z tym zdjęciem. Jeżeli nie będzie efektów to spróbujcie czegoś innego. Blanx nie niszczy szkliwa, więc spróbować nie zaszkodzi. Chyba nawet lepiej spróbować i się samemu przekonać, niż opierać się wyłącznie na komentarzach w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanxa trzeba stosować ponad pół roku a nawet trochę dłużej aby przyniosło efekty. Po miesiącu czasu po prostu nie ma efektów. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko robiłam po prostu ajoną i systematycznością, zdrowym podejściem do szczotkowania. Powiedzmy, że wszystko sobie odmieniłam w ciągu kilku dni. Teraz moje zęby wyglądają ładnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie systematycznie ajoną, wtedy będzie w porządku, zęby będą w lepszym stanie, ale to wszystko wymaga czasu, trzeba także zwracać uwagę na dietę. Powiedzmy, że dzięki temu docelowo zmiana powinna być zdecydowana i totalna. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie ajona, systematyczne szczotkowanie, zdrowe podejście i wtedy zmiana była widoczna. Oczywiście nad wszystkim musiałam się napracować, ale korzyści były zdecydowanie zauważalne, a co najważniejsze - nie mam problemów z zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematyczność + ajona i będzie ok. Bez cudów, bez cudownych środków, wyłącznie podstawami. Doprowadzenie zębów do normalności wymaga rozsądnego podejścia i właśnie w taki sposób można mieć fajną barwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko regularne stosowanie takiej pasty przynosi efekty ale na pewno nie w krótkim czasie coś widać. O pastach wybielających można poczytać opinie pomocne w wyborze na https://www.znamlek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim klasyczne szczotkowanie. Dużo daje ajona, bez fluoru. Zwracajcie uwagę na dietę i używki. Naprawdę to podstawywmi krokami można zdecydowanie najwięcej zdziałać. Po prostu solidnie nad sobą pracujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używałam, ale po sobie widzę, że największe znaczenie ma po prostu systematyczność i dobre podejście do szczotkowania. Naprawdę w krótkim czasie da się zmienić barwę, trzeba też dbać o dietę, eliminować używki - będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojego czasu używałam Vademecum. Super pasta, ale jest ścierająca. Mi osobiście to nie przeszkadzało, bo była delikatna. obecnie używam blend-a-med 3d white, tez bardzo fajna. Odkąd używam past wybielających, mój uśmiech znacznie się poprawił a kondycja zębów wciąż ta sama :) Myślę że te ścierające nie koniecznie zawsze sa BARDZO złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie skuteczną pastą okazała się pasta - Elgydium. Koleżanka mi poleciła zakup w Aptece pod Smokiem, efekty widoczne po miesiącu czasu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×