Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hm hm hm hm

Pasta wybielająca Blanx - opinie?

Polecane posty

po pastach nie widziałem rzadnego efektu,co innego żel dr martin schwarz,efekt od razu,a o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pastą blanx white shock! Stosuję od około dwóch miesięcy, początkowo zaczeli dostrzegać różnice, teraz sama już widzę! Zamówiłam na takiej stronce superusmiech.pl, bardzo fajne promocje mają jakby, któraś chciała kupić i wypróbować! Ja osobiście bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trzy razy wybielałem żelem dr martin schwarz home comfort,za każdym razem zero bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulcia8
nie wiem, czy pasty działąją. też wybielałam w gabinecie, w impladencie warszawskim. nie narzekam :) efekt piorunujący. po pastach nigdy tak nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel martin schwarz wyżarł mi dziąsła. Nie polecam. Poza tym nic nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrożnie, ale dasz radę na zmianę z delikatniejszą prowadzi do: wybielanie zębów w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka_22
Używałam blanx ale efekt bardzo średni i krótko się trzymał więc nie warto bo pasta jest dosyć droga. Po czasie spróbowałam metody Martuni i efekt okazał się świetny :D zęby są bielsze o kilka odcieni https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasy to co najwyzej do usuwania osadu na bierząco,czyli dobre po samym wybielniu są,ja do wybielanie stosuje żel dr martin cshwarz home comfort,a potem dla potrzymania oeferttku pasta wybielajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość jaaaa
Od jakiegoś czasu zaczęłam używać tej pasty... i... z czystym sumieniem mogę tu napisać, ze pomaga. Pastę kupiłam w Londynie do tego jeszcze używam paski wybielające znajdziecie je w Rossmannie ok.69zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście i przede wszystkim moi znajomi dostrzegliśmy różnice jakoś po dwóch miesiącach. Zamawiałam na stronie superuśmiech od razu z nakładką wybielająca i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgniieszkaA555
Marcelinka_22 Ja też wybieliłam swoje zęby dzięki metodzie Martuni, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem końcowym :D nigdy nie miałam takich białych zębów :D https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Nie używałam jej ale szczerze polecam pastę pearl drops, kolor pasty fioletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd
Dnia 10.06.2009 o 21:55, Gość anoli napisał:

Blanx Med anty osad, to najlepsza pasta do mycia zębów jaką miałam, fakt cena wysoka, ale uważam że warto. Po umyciu zębów nie mam osadu i ząbki ładnie błyszczą.

to pisala agencja PR 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×