Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrrrrrrrrrrrrf

mam 22 lata a twarz

Polecane posty

Gość rrrrrrrrrrrrrf

dziecka 14 letniego dlatego nigdy nie bede szczesliwa.Chłopak w którym sie zakochałam spotyka sie z dziewczyną o normalnych dorosłych rysach a za mną ogladaja sie tylko gimnazjaliści:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekasz... Pomyśl, że kiedy wszystkie będą wyglądały staro i będą miały same zmarszczki, to Ty nadal będziesz śliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
rozumiem twój ból ja na domiar złego mam dziecko u ludzie myślą że to moja młodsza siostra(tez mam 22 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
dokladnie:)) jak mialam 18 lat to cieszylam sie gdy dawali m,i wiecej a teraz mam 28 lat i ciesze sie gdy daja mi mniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanka edsa
miałam ten sam problem :-D chodzi o rysy i budowę młodą powiem o moich przypadkach-- gdy miałam 20 lat i chciałam w sklepie kupić ciuch to pytali mnie czy rodzice na to pozwalają i czy mam pieniążki w podstawówce chłopaki woleli starsze a mi było przykro gdy miałam 25 lat - pani w sklepie nie chciała mi sprzedać alkoholu a na dyskotece barman prosił o dowód teraz mam 30 i ostatnio lekarz mi nie uwierzył, poprosił o dowód bo wyglądam na 22 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lolitka
ja też mam dwadzieścia parę lat, a dają mi jakieś 15 do 18 :D ale akurat bardzo mnie to cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna nóżka
ja mam 23 a wyglądam na 16 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie przedwczoraj
dano 28 lat. A mam.......42 :-) Super! Tylko prawda, że młodsi faceci podrywają. Mnie nie dotyczy, jestem mężatką, ale rozumiem, że to czasami nie jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam 22 lata
a wygladam na 16-17, zawsze chca ode mnie dowod w sklepie, ale sie ciesze, bo nie wygladam tak dziecieco, tylko bardziej mlodo, jezeli wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
ja mam 20 a jak chce kupic fajki itd to patrza na mnie jak na pietnastolatke i z brechtem pytaja o dowod, dopiero jak pokazuje to im mina rzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Ostatnio jakies 12 letnie dziecko dalo mi 5 lat mniej niz mam :D ale sie pocieszam ze w wieku 40 lat bede wygladala na 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby
lepiej że biorą was za młodsze niz o wiele starsze jak Was zaczną mylic z kobietami w średnim wieku to dopiero będzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam coś powiem
mam dwie koleżanki w tym samym wieku - 29 lat. i uwaga! - rok temu ktoś wziął je za matkę i nastoletnią córkę :O to ile lat musiał dać tej którą uznał za matkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow i łał
"dlatego nigdy nie bede szczesliwa" buahahahahahahahahahaha laska, jakbym miała takie problemy, sikałabym w majty ze szczęści, weź se stań 2 metry od ściany, weź rozbieg, a potem pierdolnij się w łeb, pipo durna :P może ci się coś tam poukłada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20, a ludzie zwykle dają mi góra 17 :P Ale to ma swoje zalety. Uwierz:) Za kilka lat będziesz zadowolona z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×