Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gonzallo

pierwsza wizyta dziecka u fryzjera-jak było?

Polecane posty

spoko, musialam mala czyms zajac typu komóra, lub guma mamba i bylo wsio OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj marcin usnal na fotelu i fryzjerka miala problem zeby mu obciac wlosy bo co chwila mu sie glowa przekrzywiala... zreszta do tej pory usypia... nie wiem czemu fryzjer tak nasennie na niego dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szonowa
Pierwszy raz bylo fajnie, fryzjer nawet poprosil zeby czesciej przyprowadzac :). Drugi i trzeci... wrzaski, piski i krzyki, az sie boje jak bedzie wygladac czwarte podejscie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim wieku
pierwszy raz zaprowadziłyście maluchy do fryzjera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicka
a ja obcinam sama - mam maszynkę elektryczną. Daję dziecku dotknąć, potrzymać, żeby się oswoiło i jazda z koksem. Zaczęłam w 10 mies, życia i jest Ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szonowa
synek mial 15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim wieku
acha to już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA :D Całe miasto ,,zwiedziłam" bo każda z Pań bała się obciąć dziecko (ok 2 lata) Zresztą dziecko ledwo co usiadło na fotel i był wrzask.Nie chciałam zresztą obcinać na ,,chama" by się jeszcze bardziej nie zraził. Po jakimś czasie udało się jednej babce obciąć ale nagimnastykowałam się jak głupia :D :P wiercił się,na początku był spokojny a potem ryczał. Teraz obcinam jego sama.Siedzi jak stary i jest luzik :D Wizyta u fryzjera kończy się histerią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
ja swojej(2,5 roku) caly dzien tlumaczylam ze pani obetnie jej wloski.poszlam z nia,grzecznie usiadla na fotelu,w miedzy czasie 2 panie fryzjerki ja zabawialy(rybkami w akwarium,balonikami itp) a trzecia ja obcinala.bylam w szoku ze moje dziecko tak grzecznie siedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×