Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Minka Malinka

zakup słoiczków przez internet

Polecane posty

Gość Minka Malinka

Macie może jakieś sprawdzone internetowe sklepy? Jeśli tak, to podajcie proszę linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiannna33
O jakie słoiczki chodzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka Malinka
Princpolo, może i taniej, ale nie zawsze o kasę chodzi. Tak wyszło, że mieszkam na strasznym zadupiu i chwilowo auta nie mam. Do sklepu hektar a wybór tam marny. Większe zakupy robimy w dużym markecie, ale to daleko i dziecka nie chcę ciągać, więc zazwyczaj mąż sam robi, a wiecie jak to jest z facetami, nawet jak kartkę dasz...... Pomyślałam, że przez internet najlepiej będzie, bo wybiorę to czego mi trzeba i do domu mi przywiozą. Chodzi mi oczywiście o słoiczki z zupkami, deserkami i soczkami dla niemowląt po 6 miesiącu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKO
Nikola-piękne imie wybraliście dla swojej córki:-),juz sie takich nie słyszy. Jak bede miec córę dam jej tak na imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKO
O MAJ GAD;-), teraz zobaczyłam stopke,masz syna Macka___ ja tez;-) Maciek z Justyną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezla
A nie lepiej samej coś dziecku ugotować w domu zamiast faszerować je chemią ze słoików???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukka
bezla, a kto ci powiedział, że w sloiczkach jest chemia? Wszystkie produkty dla dzieci podlegają ostrej kontroli i selekcji. Muszą mieć atesty i trzymać odpowiednie normy żywienia dla danego wieku. Ja mam większe zaufanie do słoiczków gerbera niż do mięska czy warzywek ze straganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×