Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flirty thirty

czym kierujecie sie wybierajac chlopakow?

Polecane posty

Gość flirty thirty

Pytanie do dziewczyn jak wtemacie: co sprawia, ze decydujecie sie chodzic z jednym chlopakiem a drugi nie ma u was szans? Chodzi mi o roznice swiatopogladowe, cechy charakteru, zachowanie itp. Czy przejechalyscie sie na jakims chlopaku/mezczyznie do ktorego mialyscie zaufanie czy jednak byly jakies znaki ostrzegawcze, ktore zauwazylyscie kiedy juz bylo za pozno? Czy takie przykre doswiadczenia zmienily sposob/wartosci ktorymi sie kierujecie szukajac tego jedynego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama...
seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IQ powyżej 120 (taki pi razy oko :P), brak powiązań z jehowymi, kościołem katolickim etc, dojrzałość emocjonalna, lekka nonszalancja i wisielczy humor, do tego dodać wypielęgnowane dłonie jako fetysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw patrzę na: 1. styl 2. charakter 3. wygląd Zresztą dla mnie facet nie powinien być ładny. Najlepiej przeciętny. W końcu to my, kobiety, jesteśmy płcią piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wyglad byl dla mnie bardzo wazny ( u faceta) szukalam swojego ideału, znalazlam.. no przynajmniej tak mi sie wydawało.. niestety po dluzszym czasie spotykania sie z nim zauwazalam coraz wiecej wad, zrozumialam ze facet mnie poprostu wykorzystywał... zerwalismy... teraz juz nie szukam w facecie ideału bo to nie ma najmniejszego sensu pozatym zauwazylam ze Ci lalusie sa poprostu pusci i do mnie nie pasuja. Zakochalam sie w przecietnym nizszym od siebie mezczyznie, dla ktorego poprostu stracilam glowe, uzekł mnie poprostu jego charakter, mamy wspolne zainteresowania, wspolnych znajomych, moge z nim rozmawiac na kazdy temat, nie boje mu sie powiedziec ze nie pasuje mi to i to on zreszta tez sie nie krepuje, szanuje moja osobe i zawsze moge na nim polegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Hmmm, dziekuje za wasze wypowiedzi. Zalozmy jednak, ze wszystkie cechy zewnetrzne sa ok, jakie cechy charakteru sa dla was wazne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Ciezko mi okreslic czym sie dokladnie kieruje. Dla mnie to jest "tym czyms" co oznacza mieszanke wyglad, charakter, osobowosc. Kazda z tych cech ma swoja wage. Zdarzylo mi sie umowic z chlpakiem pieknym jak z obrazka, ale ktory sie okazywal byc potem nudny albo jakis bez charakteru i w efekcie wkurzajacy. Zdarzylo mi sie tez wiele razy umowic z facetem brzydszym ale z ktorym super sie gadalo. Moj maz nie od razu mi sie spodobal, ale w jego towarzystwie czulam sie od poczatku super, tak bezpiecznie i od poczatku fajnie sie nam gadalo. I niejako to stworzylo bazy naszego raportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłop musi mieć 2 rzeczy
byc mądrzejszy ode mnie i mieć poczucie humoru. Z wyglądu - nawet nie ładniejszy od diabła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski - bez bełkotu. Nas facetów kręcą dwa zaokrąglenia na wysokości klatki piersiowej, a Was dwa zaokrąglenia na "P" pod pasem (w tym jedno mobilne drugie stacjonarne.....koniecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet powinien byc zabawny, otwarty, towarzyski, romantyczny, konsekwentny, odpowiedzialny, wygadany i przede wszystkim mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syloocha
facet musi mieć fajny charakter i świetną klatę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
do Fast Food: dwa zaokraglenia na 'P' u facetow? Prosze zdradz co to jest bo umieram z ciekawosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co_robic_
- żeby nie miał idiotycznego śmiechu - żeby nie był zapatrzony w siebie - ani też za bardzo we mnie - lubię jak facet jest przewidujący. od prostych zdarzeń dnia codziennego, po takie które wybiegają w przyszłość -oryginalność, oryginalność, oryginalność! ciekawe miejsca na spotkanie, spontaniczne wypady, niebanalne prezenty (podkreślam - nie drogie!) -musi mieć sympatyczną rodzinę -fajnie gdyby miał rodzeństwo -zależy mi, żeby w towarzystwie swoich kolegów i w moim zachowywał się tak samo (wiadomo, że tak nigdy nie jest, ale chodzi o to, żeby nie udawał) -brzydzę się kłamstwem, niech będzie zatem prawdomówny - cenię sobie u ludzi pasję - może to być nawet kolekcjonowanie kapsli, ale ilekroć kogoś zakręconego na jakimś punkcie spotykam to okazuje się fantastycznym człowiekiem - seks, związek dwojga ludzi opiera się na kontakcie fizycznym, jeśli jest niezadowalający, to dla mnie - istotna częśc relacji po prostu w pewnym momencie zanika - to już jest takie moje spaczenie, ale chciałabym żeby miał na nazwisko tak, żeby się ładnie z moim komponowało (w przyszłości - jeśli okaże się oczywiście tym jedynym;) [ale to taka moja cicha fanaberia, o której nigdy nikomu nie powiem :P -co do stylu ubierania nie mam jakiś konkretnych wymagań, zawsze można to zmienić, poza tym, nie szata zdobi człowieka - co do zainteresowań, dobrze by było, żeby były podobne do moich, fajnie razem robić coś fajnego :) ale zawsze można się nauczyć jeździć na nartach, czy pływać na łódkach w zasadzie tyle wiele dziewczyn już o tym pisało... musi mieć to coś ja takiego jeszcze nie spotkałam ale na pewno się już urodził ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że to rzeczywiście łatwe, ale fakt - tyle tu gówniarstwa, że dla wielu mogłyby być to dwa Pokemony. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
do Co_robic_ : widze, ze mamy pare wspolnych kryteriow, ktorymi sie kierujemy podczas wyboru: Najbardziej mi sie podobalo to, ze napisalas zeby mial fajna rodzinke. Wiadomo, ze kazdego trzeba traktowac indywidualnie ale w koncu jak kogos polubimy i mamy zamiar z nim spedzic reszte zycia to jednak z ta rodzinka mniej czy wiecej ale sie bedzie mialo do czynienia. Ja kiedys pare razy umowilam sie z chlopakiem, ktory byl blisko ze swoja mama. Niby nic to zlego, ale po poznaniu jego mamy, zrezygnowalam z dalszego rozwijania znajomosci z tym panem. Jego mama bardzo byla do mnie dobrze nastawiona ale niestety tak wscibska i niedelikatna, a do tego plotkara, ze nie bylam w stanie wyobrazic sobie wspolnej przyszlosci z jej synem (nawet jego kolezanka/znajoma nie chcialabym byc) i ta kobieta w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Do Fast Food: ale te rzeczy sa na 'M' a nie na 'P' Czuje sie zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imoen - 120 to raczej przecietna inteligencja u mnie: 1-inteligencja 2-poczucie humoru 3-zeby byl w miare madry no i ygladem musi mi odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys podobali mi sie niegrzeczni twardziele, mialam takiego i okazal sie chamem po prostu. Teraz moj facet musi byc optymista, musi miec dystans do siebie i swiata, musi byc zaradny (chodzi o to, zeby umial sobie radzic w zyciu), miec poczucie humoru, ogolnie byc dobrym czlowiekiem no i musi byc namietny w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllaaaniia
Posłuchajcie mojej historii jakich miałam idiotów : do tej pory się kierowałam w sumie wyglądem miałam 2 mężczyzn jak do tej pory, obaj ładni, mający muskularne ciało,ale bez przesady, poprostu mieli cudne ciałka i co pierwszy od tych sterydów chyba kiedys napil sie wódki z kolegami i którys go najwyrazniej podpuscil, ja bylam w domu przyszedl pod moj dom , kazał mi zejsc i dostałam w twarz,bo ktos mu cos nagadał co było nieprawda , oczywiscie skończyłam znajomość , drugi wszystko lux, tez siłownia 5 razy w tygodniu, i cos nagle mu sie ubzdurało bo usuniete mialam wiadomosci w telefonie jak mu dalam tel, poprostu pamiec mialam zapełnioną, nigdy go nie zdradziłam i mnie wyzwał od najgorszych,ze cos ukrywam, zabral mi posciel ktora podarowal, ubrania ktore kupil no,ale coz teraz zmieniłam pogląd na życie kieruuje sie charakterem, rodzicami chłopaka,bo nie chce ktoa w worku, odpowiedzialnoscia i chce abysmy sie wspolnie dorobili czegos, zeby byl zaradny bo z tymi poprzednimi to dorobilabym sie,ale wizyty w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. dobry człowiek 2. stabilny emocjonalnie 3. świadomy / dużo widzi, czuje i wie 4. dojrzały 5. piękne wnętrze/ piękny umysł 6. dobre- zdrowe- relacje w rodzinie i brak szkieletów w szafie 7. inteligentny,z pasją, śmieszek, opiekuńczy, męski (max 3 pary butów, nie depiluje łydek :D ) 8. nie musi być przystojny, ale musi ładnie pachnieć (nie chodzi o dezodorant dodam) i dbać o siebie o reszte zadbam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×