Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omgomgomg

oddzystac dziewoje

Polecane posty

Gość omgomgomg

rzucilem dziewczyne pare lat temu...mimo wszystko ciagle utrzymywalismy kontakt i sie spotykalismy po kolezensku. Teraz wiaze mnie z nia bardzo wiele i chce do niej wrocic,ale ona ma chlopaka, co gorsza duzo starszego od niej. Czesto sam nie wiem co myslec...czy mam ja zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
i to jest bardzo dobre pytanie....jedyne wytlumaczenie....i jak najbardziej prawdziwe....wtedy byla inna...pod kazdym pozorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeńs
daj na tacę . Czy masz ją zostawić ? odp. to chyba już zrobiłeś jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprecyzuj co dokladnie masz na mysli mowiac ze byla inna ? pod jakim wzgledem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
hmmm zostawic w sesie nie kontaktowac sie z nia....ciekawe jak dlugo bym wytrzymal....przedewszystkim pod wzgledem charakteru....niesamowita przemiana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeńs
Miałeś swoje 5 min nie rób tego błedu co ja , zwłaszcza że ma chłopa ! Pobódka panie Lovelas ! trzeba się rozruszać wyjśc na miasto i zapolować na nowe "samotne " koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka a jaka jest
pierwsza litera twojego imienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzazga
ah Ci faceci moj byly tak samo po 3 latach zostawil zranil strasznie chyba nawet sobie z tego sprawy nie zdawaj jak bardzo wywrocil moje zycie a jak juz minelo sporo czasu ja odzywal poukladalam sobie sprawy to chcial wrocic tragedia normalnie,wtedy sie traci szacunek do takiego goscia wtedy to juz ma sie na niego wyj****ne...a rada dla Ciebie: to sprawdz czy jest z tym gosciem szczesliwa i wtedy bedziesz wiedzial czy atakowac i walczyc o nia czy jednak zostawic w momencie gdy jest szczesliwa...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
po co Ci moja litera imienia? "B" jak juz.Wlasnie ciezko mi to sprawdzic i wyczaic czy jest z nim tak szczesliwa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej.....
musisz jej o tym powiedzieć :) niech sama decyduje.. powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kologen
albo ubic faceta i po sprawie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów do niej per "dziewoja". Może pomóc A poza tym, to za późno już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
przeciez wiadomo,ze nie mowie do niej "dziewoja"...to tylko w temacie tak napisane zapodajcie jeszcze jakies porady, pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
Aby ją przywołać , sposobny raczej jestem używać rogu zdobytego na wrogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omgomgomg przeciez wiadomo,ze nie mowie do niej "dziewoja"...to tylko w temacie tak napisane zapodajcie jeszcze jakies porady, pomysly moze mow do niej lessi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
dzieki za wspaniale rady........poprosu nieocenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
a daj człowieku dziewczynie spokój! trzeba było myślećwcześniej nie choojem tylko głową i nie rzucać jej :P teraz pozostaje Ci szukanie innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omgomgomg rzucilem dziewczyne pare lat temu...mimo wszystko ciagle utrzymywalismy kontakt i sie spotykalismy po kolezensku. Teraz wiaze mnie z nia bardzo wiele i chce do niej wrocic,ale ona ma chlopaka, co gorsza duzo starszego od niej. Czesto sam nie wiem co myslec...czy mam ja zostawic? a co cie takiego wiaze z nia ??? sentyment? wspomnienia z przed lat ??? ma faceta to daj jej spokoj..no chyba ze lubisz mieszac w zwiazkach...to bierz sie sie za nia,z tym ze musisz chyba najpierw faceta usunac z jej zycia a to moze byc bardzo ryzykowne i niebezpieczne dla ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomgomg
moglibyscie cos jeszce napisac, podpowiedziec....serio potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×