Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llilanaa25

Lepszy spokojny,a szczupły czy niespokojny,a przypakowany wypowiadajcie sie

Polecane posty

Gość Alexxxxa
A ja się zgadzam. Zauważ określenie "przepakowany". Dla mnie to taki na sterydach, więc raczej trudno stwierdzić, że ćwiczy dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z pozka
Mój ćwiczy na siłowni, ale z umiarem :) dzieki temu ma ładnie wyrzeźbione ciało bez efektu przepakowania. A jest spokojny jak baranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
hehe a ja Wam napisze fajna hostorie, 3 miechy temu poznalam kolesia, napakowany na maxa.....przystojny i w ogole:D Moj facet to przy Nim taka chudzinka mala ale.......moje serce i ten koles zalozyli sie,ktory lepszy jest "na reke" ..... po paru sekundach ten znajomy padl jak much hehe nikt w to nie mogl uwierzyc.....cwany , wykrecal sie,ze mial zly dzien i chcial na lewa reke silowac sie ale kto prawo-reczny bedzie na lewa reke silowal sie...pozniej ten znajomy porzyznal sie,ze bierze sterydy....a w jaki sposob traktowal swoja laske!!! Rece i nogi opadaja!!! hehe nie wiem czy sie smiac czy plakac ;) Pooozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sterydowcy
wbrew temu jak wyglądają są słabi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze należy zadac pytanie co to znaczy szczupły ??? bo to pojęcie jest często mylone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
poza tym wiekszosc sterydziarzy tylko dobrze wyglada a sily w ogole nie maja......tzw.pozerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×