Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasissia 22

Chłopak zamiast zaprosić mnie do domu kazał czekać 20 minut pod

Polecane posty

Gość kasissia 22

jest mi bardzo źle, wczoraj chcialam od niego filmy jakies pozyczyc to kazał mi przyjechac no wiec przyjechalam i wiecie co stałam pod klatka 30 minut prawie ,az mi wstyd jestesmy ze sobą rok, ciagle przesiadujemy u mnie jkego mama wie jak wygladam ,,ale ze zdjec bo chwalila sie takiej sasiadce wiec wykluczam to ,ze sie mogl wstydzic mnie poza tym mial kiedys tam jakies dziewczyny i mowil,ze byly u niego czasem,wiec ja juz nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie obrabiał w domu jakąś inna dupencje, wiec Ty musialas poczekac na zewnątrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mial syf w pokoju
i nie zdazyl popprzatac ;) Ale faktycznie... mogl raczej wymysklic wymowke, zebys nie przychodzila w ogole, a nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna1265
moze w domu ma podobna sytuacje do mnie i dlatego nie chcial bys weszla..poczytaj sobie moj topic jest nizej..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa
Komiczne znow szaleje i udziela swoich bezcennych rad. Co znow nie zamoczyles kaczorka i wylewasz swoje frustracje na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasissia 22
o to chodzi,ze ja mu powiedzialam duzo wczesniej o ktorej bede, nie sadze,ze dlatego,ze kogos obracal, kiedys jak go odwozilam do domu i mialmi zniesc moje płytki tez musialam czekac, tyle,ze chociaz w samochodzie Smutna1265 - czytałam kochana nie przejmuj sie widzisz mi jest naprawde smutno, ja wcale nie wymagam ,żeby miał same luksusy porpstu chce sie czuc dobrze z nim,a nie sądzic jak ma w domu to już zrywac, dlatego mowie Ci porozmawiaj z nim szczerze , pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze. Ja nie znoszę poznawania rodziny, jakiś przygłuchych wujków itp. Mnie się miesza moja własna rodzina, kto i co i jaka to zależność, więc tym bardziej nie chce mi się uczyć czyjejś rodziny. Aczkolwiek, mógł to rozwiązać inaczej niż kazać Ci czekać pod domem. Jeżeli nie chciał Cię zapraszać, to mógł się umówić gdzie indziej. To akurat świadczy o braku wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawjażniejsze to
nie szukać dziury w całym co to jest czekac 30 min jak czasem ludzie czekają latami na "swoją miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co to jest czekac 30 min jak czasem ludzie czekają latami na "swoją miłość" Stoją latami pod domem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawjażniejsze to
"Stoją latami pod domem? " pewnie że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....ja tez kiedys mialam podobna sytuacje do Twojej, facet po prostu wstydzil sie jak mieszka.Sadzil iz jak zobacze Jego chate to uciekne.......mylil sie :P A pytalas sie swojego faceta o co chodzi? Poiwedz mu otwarcie co sadzisz o tej sytuacji......chyba wiesz,ze im 3eba mowic , \"walic prosto z mostu\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×