Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkurzona bardzo zona

Dla kogo ten rok szkolny jest samotny

Polecane posty

taktojuzjest, zakupy?? eh..nie pamiętam kiedy ostatnio byłam...wakacje mam totalne, nawet od zakupów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu, gadu a Miszczyni w otwieraniu stron sie obija ;) Sprzątnełam jej stornke sprzed nosa :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktojuzjest a gdzie idziesz na te zakupy?? ja dzis musże kupić sobie jakąś bluzke na wesele i wybieram sie do KDT ;) Moze tak razem siew ybierzemy po pracy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona a mnie na forum nie potrzebujesz?Padniecie bez muzyki,jak rośliny bez wody:P ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moloko...z koleżanką na swoje stare osiedle jadę po cipy:) A my w przyszłym tygodniu możemy się gdzieś razem wybrać:) Bo ten tydzień zawalony... Ja perfumy jeszcze mam...ale cip deficyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktojuzjest w przyszłym tygodniu ja też powinnam mieć luzy więc cos się wykombinuje ;) A dzisiaj Kamile wyciagne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie jesteśmy ekipą!!! Jakąś tam! Jesteśmy EKYPA!!!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mi tez by się przydały jakieś fajne sexy cipy..i do tego super mini, książę byłby zachwycony hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochająca...muszora?? ble:o a i jak jeszcze osa wleci😠 osy apię w pudełka po zapałkach i na dwór wyrzucam, ale takiej muszory się raczej złapac nie da...za szybka jest skubana i na szybie się rzuca za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha!Dzięki a Topic wakacyjny zamieciony:P Może być pod dywan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×