Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkurzona bardzo zona

Dla kogo ten rok szkolny jest samotny

Polecane posty

Ja tak myślę,że kafe już EKYPA podbiła!Może teraz trzeba zagrać ambitniej:P Stepie szeroki...:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte...ciesz się błogim lenistwem póki możesz...bo mi się nic nie chcę, ale muszę:/ A jeszcze moje dzieciaki wczoraj do domu wrociły i już jutro do drugiej pracy po tej biegnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona złote cipy?:O A czarne nie mogą byc,proszę tylko nie złote i nie różowe i nie białe, resztę jakoś zdzierżę:D A ja miałam iść na dwór,taka piękna pogoda,a jak zwykle tkwię w domu...Niech mnie ktoś wygoni-może być brutalnie,nie pogniewam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak...ale już chciałabym coś porobić, w domu mogłabym coś porobić, ale jestem tak rozleniwiona, że nie chce mi się od kmpa odejśc.. i jeszcze z księciem na gg rozmawiam, nie umiem odejśc od kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) o brat ,specjalnie dla Ciebie zrobie fotke i wysle zona czekam:):):)...a wiem ze nie jestes gołosłowna...wiec ja juz czekam:D:D:D:D i trzymam za słowo.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłoby w dobrym stylu zrujnowac rodzinę ;) a tak serio to nie wiem, o co chodzi z tymi wagarami. mandaty mają byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×