Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nananna11

niemowlaki kiedy normalnie

Polecane posty

Gość nananna11

Czy wasze niemowlaki powiedzmy 9 miesieczne jedzą to co Wy . Mam na mysli zupy? do jakiego wieku powinno się gotowac osobno dla dziecka? proszę o odpowiedź bo nie wiem!! dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh tak szczerze mówiąc to próbowałam ugotować zupę bez Vegety (czyli bez wzmacniacza smaku i zapachu) i się tego zjeść nie dało. Smakowało jak woda po przepłukaniu garnka po zupie. Może jakbym zaczęła gotować gęste zupy-kremy, to by dało radę? Bo tak ogólnie, to Lusia wcina z grubsza to, co my. Tylko chemii unikam - tych wszystkich polepszaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 1,5 roku gotowalam oddzielnie tzn. gotowalam dla wszystkich i zanim doprawilam przyprawami i sola to odkladalam czesc dla dziecka... pozniej po 1,5 roku juz zaczelam powoli dawac to co i my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie używam vegety
Zamiast vegety spróbujcie dać łyżeczkę cukru do potrawy, też polepsza smak, a to nie chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananna11
no a jak je to co Wy to np. uzywacie kurczaka z marketu i warzyw z marketu? czy staracie się wszystko takie barzdiej naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mogę, to staram się kupować możliwie najbardziej naturalne. Do swojskiego mięsa cielęcego nie mam dojścia... Ale tak to na ogół udaje mi się zdobyć swojskie. A i brokuły kupuję mrożone Hortexu, bo nikt ze znajomych ich nie ma na działce/polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×